Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με το που ειδα τις φωτογραφιες της berna κατι μεσα μου μου ελεγε πρεπει να την παρεις οπωσδηποτε... Πειτε το ενστικτο, και ετσι την εκλεισα και τελικα ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ!!! Προηγηθηκε και τηλεφωνημα με τηλεφωνητρια η οποια, εξυπυρετικοτατη οπως παντα, μου εγγυηθηκε για την Berna.(ευχαριστω Καιτη!!!) Φτανω στον χωρο της κοπελας και ανοιγει η πορτα και βλεπω μια ψιλη (με τα τακουνια σχεδον ημασταν ισα), ομορφη κοπελα με ομορφο προσωπο μεσα σε ενα μαυρο φορεματακι, περιποιημενα ακρα και δωματιο καλο και καθαρο. Με καλωσοριζει και κατευθειαν μου δινει παθιασμενο φιλι και χωρις να χανω χρονο πηγα για μπανακι. Με το που βγηκαμε αφου ειπαμε δυο κουβεντες γδυσαμε ο ενας τον αλλον (φορουσε κοκκινα εσωρουχα σαν αυτα των φωτογραφιων) ριχτηκαμε στο κρεβατι κουλουριασμενοι και αρχισαμε τα παθιασμενα γλωσσοφιλα για αρκετη ωρα. Τα βυζια της αν και κανονικα προς μεγαλα ηταν στητα και τρομερα σε υφη που δεν τα χορταινες με τιποτα.Μετα περασαμε σε πιπα, αλλοτε με χερι, αλλοτε χωρις χερι, σε σαλια, με φτυσιματα περασμα απο τα διδυμα και με πολλες προσπαθειες για deepthroat.. Μετα απο αρκετη ωρα ηρθε η ωρα να την περιποιηθω ΕΓΩ. Την ξαπλωσα και περιποιηθηκα για αρκετηηηηη ωρα το μουνακι της το οποιο ειναι πανεμορφο, πεντακαθαρο, μοσχομυριστο και στενο, κανοντας την συνεχως να βγαζει κραυγες ηδονης και να σπαρταραει λεγοντας μου συνεχως να μην σταματησω και να συνεχισω (προσπαθωντας δηλαδη να το πει γτ η γλωσσα μ κ τ δαχτυλα μ ειχαν παρει φωτια και δεν μπορουσε να αρθρωσει λεξη.) Δαχτυλακι ενα στην αρχη και μετα δυο οπου το κοριτσι ετρεμε απο την καυλα.Θα μπορουσα σε ολο το ραντεβου να την γλειφω με τοσο ωραιο και πεντακαθαρο μουνακι. Μετα περασμα σκουφου και ξεκινησαμε με ιεραποστολικο με τα ποδια της στους ωμους μου, για πληρη διεισδυση, και ταυτοχρονα παθιασμενα φιλια και γλυψιματα σε λαιμο και απο τις δυο πλευρες. Μετα απο λιγο αφου ειχα ιδρωσει σκουπιστηκα και γυρισμα στα τεσσερα. Το μωρο στηνεται αψογα οπου ξεκινησε ενα δυνατο σφυροκοπημα για αρκετα λεπτα. Παιζει οι φωνες της να ακουστηκαν μεχρι το δρομο..Μετα την εβαλα να καθισει κατω και εγω ορθιος και αρχισε μια ονειρικη πιπα παλι με πολλα deepthroat, λαγνες ματιες, φτυσιματα σαλιωματα και τα παντα ολα οπου το τελος ηρθε στο στοματακι της, εχοντας τον στο στομα της για αρκετη ωρα, χωρις να βιαζεται καθολου, μεχρι να βγει κ η τελευταια σταγονα και μεχρι να ηρεμησω και εγω απο την καυλα κοιταζοντας με με τις πανεμορφες ματαρες της. Χρονος για 2ο γυρο δεν υπηρχε (αν δεν ειχε ραντεβου θα ζητουσα παραταση ραντεβου), πηγαμε πλυθηκαμε και καθισαμε στο κρεβατι αγκαλιτσα προσπαθωντας να κανουμε λιγο σοσιαλ καθως μιλαει αρκετα καλα αγγλικα, αλλα ματαια, γιατι αυτα τα λιγα λεπτα που μας ειχαν μεινει τα γλωσσοφιλα δινανε και περνανε. Σε ολη τη διαρκεια του ραντεβου ενιωθα οτι ημουν με μια γυναικα που με γουσταρει τρελα. Χαδακια, φιλακια, αγκαλιες αλλοτε πιο χαλαρα αλλοτε πιο αγρια. Τα καναμε ολα κατα τη διαρκεια του ραντεβου. Νομιζω υπηρξε αυτο που λεμε ΧΗΜΕΙΑ. Ηταν σε ολα αληθινη, δεν διεκρινα καμια ψευτικη συμπεριφορα ή προσποιηση κατα τη διαρκεια ολου του ραντεβου, πολλες φορες απο μονη της με αγκαλιαζε με φιλουσε, λες και το ηθελε πραγματικα!! Δεν ξερω τι συνεβη, αν τα εννοουσε, αν οχι, το μονο που ξερω ειναι οτι εγω εισεπραξα αυτο που αναζητουσα και περασα ΥΠΕΡΟΧΑ!!! Φευγοντας λοιπον, με οδηγησε στην πορτα και δωσαμε τα τελευταια παθιασμενα γλωσσοφιλα και αποχαιρετηθηκαμε.. Σωστη επαγγελματιας! Σε ολα της αψογη!! Πιστευω οτι αν ειστε καθαροι και ευγενικοι, και οχι αουγγανοι, θα σας το ανταποδωσει πολλαπλασια ,οπως καθε γυναικα. Εαν ειστε και λιγο του γουστου της τοτε θα περασετε σουπερ, αν οχι παλι θα περασετε σουπερ! Η ενεργεια της και η διαθεση της στα υψη. Το κοριτσι ειναι 25 ετων απο ουκρανια και σπουδαζει οικονομικα. Σε λιγες μερες φευγει γιατι εχει εξεταστικη οποτε σπευσατε. Τη συστηνω σε ολους ανεπιφυλακτα. Ελπιζω να βοηθησα και να συνεβαλα στην επομενη σας επιλογη!!! Η βαθμολογια ειναι σε ολα 10 αλλα μεχρι 7 με αφηνει να βαλω.. περασα ΣΟΥΠΕΡ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
404
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, hornyasfuck, mancunian1986 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2022
εξεταστικη εχει ??
ΓΙΑΤΙ διαβαζουν, αφου στο τελος παλι με το μουνι θα επιβιωσουν.
review reaction 3 hornyasfuck, daskalosa, Revlimit
29 Οκτωβρίου, 2022
@roughfucker: σωστή παρατήρηση! Χεχε! το 90% από αυτές έτσι θα επιβιώσουν μόνο με το μουνί τους, όσο κρατά η μπογιά τους... αλλά επειδή είναι ψωνάρες πιστεύουν ότι θα γίνουν επιτυχημένες business women στις χώρες τους ή θα βρουν έναν πλούσιο γαμπρό. Χαμόγελο με γλώσσα
review reaction 1 hornyasfuck, daskalosa
29 Οκτωβρίου, 2022
Τι μας νοιαζουν ολα αυτα? Εδω να ερχονται να τις χαιρομαστε εμεις και ας κανουν οτι θελουν μετα ?
review reaction 1 hornyasfuck, geroksouras
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3