Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 3 10
Call-Girls 11864
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ρε παιδιά αυτό το όνομα μου την δίνει, κάτι παθαίνω , το ακούω και ηδονίζομαι , αναστατώνομαι κάτι σκιρτίζει ανάμεσα στα σκέλια μου . Πρέπει να το κοιτάξω , ίσως είναι παιδικά τραύματα και αυτό!
Με το γραφείο οκ και το κορίτσι έξω από την πόρτα μου. Ότι βλέπετε θα πάρετε, μιας και έχει νορμάλ φωτό μελαχρινάκι , όμορφο και γλυκό πρόσωπο, ύψος - βάθος - πλάτος και κιλά ότι λέει. Αρκετά κουμπωμένη , αγγλικά γιοκ. Είναι αματούρι το κορίτσι μας κατά δήλωση της.
Από ντύσιμο μια χαρά ούτε πρόστυχο ούτε λες και πάει στην όπερα. Ελαφρά βαμμένη επίσης.
Την ρώτησα εάν θέλει να πιει κατιτίς και ήθελε μπυρίτσα, ήπιαμε και πέρασε για μπανάκι. επέστρεψε με τα μαύρα εσώρουχα. κορμάκι φυσικό ούτε μπογιές ούτε επεμβάσεις, βυζάκι Β + , οπίσθια οκ , μπορείς να πεις ότι έχει +1+2 κιλά αλλά γενικά είναι οκ.Λίγο τζιμ θα το χρειαζόταν καλού κακού.
Από φιλιά μπόλικα , πολύ σάλιο έπαιζε και η γλώσσα της ψαχούλευε την στοματική μου κοιλότητα. Άμα την δαγκώσεις στην ωμοπλάτη της παραδίνεται . Δαχτυλάκι δέχτηκε εμπρός , όπως και την γλώσσα μου. πιπούλα δεν το έχει ή γιατί δεν ξέρει ακόμη ή δεν της αρέσει , Σχετικά με το σεξ βάλαμε το μπαλονάκι μας και τις δυο φορές , αρκετά στενή δεν βάλαμε τζελ , ζορίστηκε αλλά δεν δυσανασχέτησε , φωνούλες μπόλικες , όταν την έβαλα να καθίσει πάνω μου δυσανασχέτησε και αλλάξαμε στάση . Ιεραποστολικά και στα 4 παίξαμε , δεν την ζόρισα το πήγα χαλαρά.
Την πρώτη φορά τελείωσα μέσα της και την δεύτερη φορά στα βυζάκια. Μπανάκι αρχή μέση τέλος, ούτε σιγαρέτο πρόλαβα να κάνω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 24, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 kostad1nos, THV, TOMCRUISE και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Οκτωβρίου, 2022
Ετιναξα την ανθισμενη αμυγδαλια
G
geroksouras
review reaction 3 hornyasfuck, gpd
25 Οκτωβρίου, 2022
δεν σου εβαλε μπουρλοτο δηλαδη?Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 hornyasfuck
25 Οκτωβρίου, 2022
έτσι όπως την κόβω, φέρνει στην Αρετή Κετιμέ, γαμωτο.
Τι σου είναι αυτές οι κάβλες!
review reaction 3 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3