Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 70 10
Call-Girls 280913
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπον...επειδη καποια πραγματα πρεπει να λεγοντε ανοιχτα : ΚΑΙ τα θετικα και τα αρνητικα . Για εμενα (*που ειμ λιγο περιεργος κ πολυ απαιτητικος) Η Αννα κατεμε ειν πιο ομορφη απ οτι στις φωτο της ..σε σωμα και προσωπο πιο γλυκια απο κοντα...μ εμενα ομως που ηταν το 1ο ραντεβου της ημερας ...ηρθε απευθειας απ την δουλεια της...ΔΕΝ υπηρχε χημεια....βγαλαμε την "υποχρεωση" κι ειχαμε στο τελευτ. 20 λεπτο ενα πολυ ωραιο σοσιαλ για σειρες στ νετφλιξ κτλ. απ ολα μπορεις να συζητησεις μαζι της...Αλλα εγω ΔΕΝ την κουβαλησα στην κηφισια γ να τα πιουμε καφεδακι αξιας 180 ε. (*μου πηρε λογικο...κι εξτρα για την αποσταση ..) Τι να πω βρε μπουρδελο φιλοι...Ειχα βαλει κ παρα πολυ ψηλα τον πειχη...και περασε απο κατω ολοκληρη...#Δεν μου κανε καν κλικ για 2ο γυρο...αυτα απο εμενα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 17, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
992
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 gasper, piko, eridon1877 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2022
Eγώ τα είπα αλλά με κράξανε. Η κα έχει τάσεις αρπαχτής και αντε γεια σας
review reaction 1 Quasimodo, makao, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
23 Οκτωβρίου, 2022
Το πηγε 180 ευρω απο 150? Πολλα λεφτα δινεται μαγκες. Αυτη καλα κανει και τα παιρνει. Σιγα μη δουλεψει σαν μ.....ς οπως αλλοι για να τα βγαλει. Να πω οτι περασες και καλα
review reaction 1 Larson, TOMCRUISE
23 Οκτωβρίου, 2022
Λυπάμαι που δεν ανταποκρίθηκα στις προσδοκίες σ αγάπη, θυμάμαι την συνάντηση μας πολύ καλά οπότε αν θέλεις στείλε μ πμ να μ πεις πιο αναλυτικά τι πιστεύεις πήγε λάθος για να μπορώ κ εγώ να βελτιώνομαι
review reaction 1 drifter81, men1975, monstercock greece και 5 άλλα μέλη
23 Οκτωβρίου, 2022
Σε πιστεύω απόλυτα και έχω πει παρά πολλές φορές πως μπορεί να περάσεις καλά με 10 ευρο και χάλια με 300!!! Όπως και το αντίστροφο !! Είναι θέμα χημείας μπορεί να τα πας καλά και στο 20 και στο 100 και στο 300 λοιπόν όπου τα πας καλά εκεί κανείς την επένδυση τέλος !
review reaction 1 TOMCRUISE, Quasimodo
23 Οκτωβρίου, 2022
Όταν απαντάει η κοπέλα στην κριτική σου στείλε αναλυτικά τι πήγε λάθος για να μπορέσει να βελτιωθεί είναι ΜΑΎΡΟ φιλος
Θυμίζει αεροπορική εταιρεία γράψτε παράπονα για να γίνουμε καλύτερη. Το σωστό και δίκαιο θα ήταν κάποια έκπτωση την επόμενη φορα
Χωρίς να την ξερω καν την κοπελα
review reaction 1 Quasimodo, makao, Arhs777 και 3 άλλα μέλη
23 Οκτωβρίου, 2022
Επειδή δεν διευκρινίζεται στην κριτική δεν έχω ανεβάσει την τιμή μου. 150 παραμένει. Τα έξτρα ήταν το κόστος μετακίνησης για το οποίο ενημερώνω κ προκαταβολικά. Ευχαριστώ
review reaction 1 men1975, TOMCRUISE
23 Οκτωβρίου, 2022
Ήξερες ακριβώς τι θα δεις .
Τώρα στο οικονομικό εάν είχατε συμφωνήσει πριν έρθει Κηφισιά για το έξτρα 30ευρω ούτε εδώ είναι κάπου φάουλ .
Εκτός εάν στο ζήτησε επιτόπου μετά το ραντεβού είναι μεγάλο φάουλ μάλιστα .
Α
ασωτος40
review reaction 1 Anna24, TOMCRUISE
24 Οκτωβρίου, 2022
Όπου ακούς πολλά κεράσια, λέει μια παροιμία...
Q
Quasimodo
review reaction 1 Arhs777, info@123, gymaster και 1 ακόμα μέλος
24 Οκτωβρίου, 2022
"μου πηρε λογικο" ΤΟ γραφω, εξτρα λογω αποστασης και ΝΑΙ μου το χε πει απο ΠΡΙΝ! Τωρα αυτο που λεει καποιος για επομ. φορα κι εκπτωση...προφανως η κοπελα ΔΕΝ θα το κανει ..και προφανως εγω ΔΕΝ θα την ξαναδοκιμασω ουτε μισο τιμης!
review reaction 1 gasper, piko, DirkDiggggler και 2 άλλα μέλη
24 Οκτωβρίου, 2022
O isinas γράφει για χημεία μεταξύ πουτάνας και πελάτη, καλά μην τρελαθούμε κιόλας με τα χαμουρέματα με τις εκδιδόμενες, είναι δυνατόν, πλάκα
κάνουμε !!!!!!!!!!!!!. Εδώ πληρώνουμε και παίρνουμε, είναι ακριβώς όπως σε κάθε εμπορικό κατάστημα και σούπερ μαρκετ
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2