Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνηθως παιρνω πιο μπαπμπατσικες γκομενες
Ελλειψη ομως απο τετοιες γκομενες στο γκλαμουρ εψαξα για διαθεσιμη
Αλλωστε ειναι γνωστο τοι πασοι οτι ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω
καποιες φορες ειμαι στα ορια του σαβουρογαμη συμφωνα με τα λεγομενα ενος φιλου και τιμημενου μελους
Αλλα αυτο ειμαι τι να κανουμε
Τηλεφωνο στην Καιτη για διαθεσιμοτητες
Μεσα σε αυτα η Ντελια
Μοντελε κορμι καθαρο με πολυ μικρο βυζακι -Α θα ελεγα
αλλα ανταποκρισιμο
Μαλλια ξανθα με μαυρη ριζα μακρυα αλλα πιο κοντα απο τις φωτογραφιες και χειλη το αντιθετο απο τα τσιμπουκοχειλα
Φιλι τα εχουμε πει οπως και για γλυφομουνι
Την ωρα που ημουν στο ντουζ χτυπαει το τηλεφωνο απο μια φιλη ουκρανη και δεν το εκλεινε με τιποτα παροτι της ειπα οτι δεν μπορω να μιλησω
Βγαινοντας με ρωταει παντρεμενος με ρωσιδα; -οχι
η γυναικα σου ηταν; -οχι
η γκομενα σου; -οχι ηταν παλιοτερα αρκετα χρονια πριν
ρωσσικα που ξερεις; - απο χομπι τα εμαθα
Να σημειωσω εδω οτι με υποδεχτηκε με ενα μαυρο κοντο φορεμα και οταν βγηκα ηταν γυμνη στην πολυθρονα
Αφου τελειωσε η ανακριση απο μερους της αρχισα εγω
-Απο που εισαι; -Βουκουρεστι
-και που ξερεις ρωσσικα; - Δουλευα σε μια εταιρια εκει
-Εχεις ξανακανει αυτη την δουλεια; - Ναι Κυπρο τουρκια νορβηγια γαλλια γερμανια και Ελλαδα
Μετα αυτη την κουβεντουλα πηγαμε στο κρεβατι
οπου ξεκινησε μια οκ ρουμανικη πιπα που με τελειωσε αμεσως παροτι ειχα καταθεσει 3 ωρες πριν
Μετα μου εκανε ενα ωραιο μασαζ αφου πρωτα με καθαρισε καλα και με υγρο μαντηλακι αλλα και με το στομα της
Πολυ ευχαριστη σαν παρεα χαμογελαστη και με καλη διαθεση, γελαγε με οτι μαλακια της πεταγα
Αφου εφυγα πηρα το κεντρο να πω ευχαριστω κι οτι περασα καλα κι οτι ηταν πολυ ευχαριστη και πολυ φιλικη, την ξενισε λιγο ειναι αληθεια γιατι την εχουν σαν περισσοτερο επαγγελματια παρα σαν καλο gfe, εμ ετσι ειναι geroksouras there is only one

Πληροφορίες Συνάντησης

Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 TOMCRUISE, Elganador, Helena - Nayomi και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού