Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 39 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 253685
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και βρισκόμουν στο 301, στον τρίτο όροφο του γαμηστρονο-ξενοδοχείου, θα ορκιζόμουν ότι αντιλήφθηκα την έλευσή της στο ισόγειο από τη γλυκιά ευωδία του κορμιού της. Ήταν η πρώτη μου συναντηση μαζί της και ομολογώ πως ήμουν λίγο αγχωμένος. Αν και έχω μεγάλη εμπειρία από αυτές τις καταστάσεις, το γεγονός και μόνο ότι μια κοπέλα όπως η Νικόλ επιλέγει να μας δείξει το πρόσωπό της δηλώνει ότι έχουμε να κάνουμε με έντιμα πράγματα. Η πόρτα χτυπά και ανοίγοντας εμφανίζεται μπροστά μου η Νικόλ, ομορφότερη από τις φωτογραφίες και τις προσδοκίες μου. Υπέροχη, ευγενική, ναζιάρα, χάρισε αμεσως στον χώρο του δωματίου την ζωντάνια που χρειαζόταν με την υπέροχη μυρωδιά της. Χαιρετηθήκαμε γνωρίζοντας υπορρητα τι ακριβώς θέλει ο ένας από τον άλλον. Με κοίταζε μέσα στα μάτια, δίνοντας μου την εντύπωση ότι είναι καυλωμενη, ότι θέλει αυτό που θα γίνει σε λίγο περισσότερο απ´οσο το θέλω εγώ, και ακριβώς έτσι αποδείχθηκε. Αφού περιποιήθηκε επιμελώς το τέλειο σώμα της, ήρθε στο κρεβάτι. Της ζήτησα GFE και το έκανε όσο τέλεια δεν το έκανε καμία στο παρελθόν. Οι γκόμενες που είχα αποτύγχαναν συστηματικά για χρόνια να κάνουν όσα κατάφερε αυτό το κορίτσι σε 2 λεπτά. Απαλά χάδια, σκαμπρόζικα φιλια και κάπου εκεί έρχεται η ώρα της αποκάλυψης: τα βυζια της. Τα πιο εντυπωσιακά βυζια που θα δείτε πριν πεθάνετε. Δεν είναι μόνο ταιριαστά για το σώμα της αλλά και τέλεια για όλα τα σώματα. Είναι τα βυζια που ονειρευόμασταν να πιάνουμε όταν τραβάγαμε τις πρώτες εφηβικές μας μαλακιες. Τέλος το GFE, τωρα έχει μάχη. Ξεκινά το καραμέλωμα, βουλώνει το πουτσοκέφαλο στις χειλάρες τις και το πιπιλαει με φειδω. Δεν θέλει να χύσω, θέλει να την γαμησω. Η πίπα γίνεται πιο βαθια και μετατρέπεται σε 69 για να ακολουθήσουν τα καρφώματα. Γυρίζει την κωλαρα της και τα μουνόχειλά της με εντυπωσιάζουν: σωστό χρωμα, μοσχοβολούσανε. Ντρεπόμουν να βάλω τον πούτσο μου σε αυτό το αριστούργημα, αλλά το έκανα. Στα τέσσερα, από πάνω, πλαγιωσ. Συνέχεια τραβομουν για να μην χύσω, αλλά δεν άντεξα. Μπαίνουμε γρήγορα για μπάνιο και επιστρέφουμε για άλλον έναν γύρο. Ως δια μαγείας εμφανιζόμαστε σε αυτόν και οι δυο πιο καυλωμενοι. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι το ποσό γρήγορα μπορεί να μπει στο «πνεύμα» αυτών που θα της ζητησεισ. Δίχως μουρμούρες, δίχως ραστώνη. Νικόλ, hasta la vista μωρό μου!

(Υ.Γ. Ο μόνος λόγος που δεν πήρε 10, είναι το γεγονός ότι το site δεν μου το επιτρέπει λόγω του ότι δεν έχω γράψει αρκετές κριτικές).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
144
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, THV, atenass και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2022
Φίλε η κριτική σου βοηθάει πάρα πολύ. Πραγματικά αξίζει όλα τα λεφτά η τύπισσα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1