Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κρίμα που δεν είμαι πλούσιος να την έπαιρνα κανά ΣΚ ταξίδι. Αλλά ας το, κ Άραβας να ήμουν.. έτσι όπως με έκανε θα υπέγραφα πληρεξούσιο να με κατάστρεψει.

Για τα δικά μου δεδομένα ήταν η συμπεριφορά που θα ήθελα ακριβώς από μια σύνοδο.
Δεν μοιάζει με συνοδό, είναι ένα όμορφο πιτσιρίκι, με φουλ ενέργεια κ επαγγελματισμό. Θέλει να περάσεις καλά.
Δεν το κάνει καιρό, λίγους μήνες. Της άρεσει η Ελλάδα κ οι Έλληνες σαν άνθρωποι.
Στα θέματα που σας ενδιαφέρουν.
Διεκπεραίωση μέχρι το να αρχίσει το σεξ, αλλά γλυκιά κ δε κερδίζει χρόνο. Είναι επικοινωνιακή κ με χαλάρωσε.
Πεντακάθαρη, τέλεια πίπα (αν κ δεν τη καυλώνει - το κάνει γιατι πρέπει.) Αιδοίο για στοματικό για ώρες αλλά κ πολύ στενό. Δε γουστάρει να τη πονάς αλλά θα το υπομείνει. Δε θέλει άγρια πράματα στην αρχή, θέλει να καυλώσει πρώτα. Μόλις πήρε μπρος, μετά τρελάθηκε κ με τρέλανε κ μένα.
Πρόσωπο είναι πολύ όμορφο, λατίνας Teen, αλλά universal ομορφιά . Το σώμα, αδύνατο, χωρίς καμπύλες, δέρμα βελούδο. Αν είχε κ μεγαλύτερο στήθος θα ήταν αλλού.
Αγγλικά σούπερ, για οποιαδήποτε κουβέντα.
Δε περίμενα να το πω ποτέ, αλλά παρότι θέλω να πάω με όσες διαφορετικές το επιτρέπουν τα οικονομικά μου, μόλις ξανά έρθει θα τη δω κ πάλι 100%

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 14, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.113
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, hornyasfuck, kwstasxat και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού