Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σας.Σαρα λοιπόν.μετα από την σχετική άψογη συνεννοηση με το γραφείο και παρά την προτροπή για άλλες κοπέλες λόγω του ότι η Σαρα είναι με τις μέρες της κατά τα λεγόμενα του γραφείου,εγω επέμεινα λόγω τυφλής εμπιστοσύνης και τελικα δικαίωσης του προαισθήματος μου.η Σαρα λοιπόν από κοντά είναι ακόμη ομορφότερη από τις φωτό!το επισήμανε στο γραφείο και τους πρότεινα να μπαίνουν σελφι των κοριτσιών μια που τις περισσότερες φορές οι επαγγελματικές φωτό δεν αποτυπώνουν την αληθινή ομορφιά τους.Στο δια ταύτα λοιπόν,μικροκαμωμένο πετιτ τούμπανο κορμί με φατσούλα που σε μαγνητίζει.φιλια λίγα αλλά αισθησιακά με περιστασιακή χρήση γλώσσας,τσιμπουκι αργό,βασανιστικό,βαθύ και άκρως ερωτικο με ανάλογης περιποίηση στα κολλητάρια του μεγάλου.Και μετά από δίκη της πρωτοβουλία ξεκινάει το καβαλημα από πλευρά της όπου αισθάνθηκα σαν άλογο ολυμπιακών αγώνων κι αυτή η ιππέας που μας οδηγεί στο απόλυτο δεκάρι!το χρυσό μετάλλιο με αυτήν σκέφτηκα είναι δικό μας!και δεν έκανα λάθος!επισης πάνω στο άτι αποφάσισε η κορασίδα να δείξει και όλες τις χορευτικές φιγούρες που γνωρίζει με βάση την λάτιν μουσική που είχε βάλει στο κιν της.Απολαυση!Για τελειωμα δεν γίνονταν να μην πασαλειψω αυτό το υπέροχο προσωπάκι με το φρέσκο ντουκοχρωμα μου και να το τρίψω με το πουτσοπινελο μου σε όλο το προσωπάκι της για να απλώσει το χρώμα ενώ με κοιτούσε κατάματα με τις ματαρες της χαμογελώντας!ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΑΡΑ!Αλλη μια νέα σημαιούλα λοιπόν στο κατάρτι μου!Αυτην την φορά της Κολομβίας(μπογκοτα).Gracias Sara!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
110€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΡΟΔΕΛΟΚΥΝΗΓΟΣ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
860
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Salonikiospetitelover, elpotero και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού