Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 39 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 253691
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία συνάντησης στο περίπου. Εύκολη συνεννόηση μέσω viber. Εδώ να αναφέρω πως ενώ είχαμε κανονίσει ραντεβού 3-4 μέρες πριν ακυρώθηκε τελευταία στιγμή αφού έστειλα εγώ μήνυμα επιβεβαίωσης (το είχαμε κανονίσει από το προηγούμενο βράδυ). Παρόλα αυτά κανόνισα νέο ραντεβού γιατί από παλιά την είχα βάλει στο μάτι.

Επειδή μ αρέσει pse σεξ προτιμάω τις ανεξαρτητες γιατί τις ρωτάω αν και τι κάνουν έτσι ώστε να μην έχουμε παρεξηγήσεις όπως γίνεται με τα γραφεία.

Φτάσαμε ίδια ώρα στο ξενοδοχείο και της μίλησα την ώρα που έπαιρνα δωμάτιο. χαμογελαστή, έκανε χιούμορ στο ασανσέρ.

Χαλαρό και άνετο τυπάκι, την συμπάθησα. Μου έιπε και ένα αστείο σκηνικό για τον ταρίφα και γέλασα.

Μπήκα πρώτος για μπανάκι, έκανε και αυτή ντουζ στα καπάκια και βγήκε ντυμένη όπως είχα ζητήσει. Φωτογραφίες ακριβέστατες, με πολύ δυνατό σώμα.

Στο κρεββάτι δεν παίρνεις πρωτοβουλίες αλλά δεν λέει σε κάτι όχι. Σηκώνει "κακομεταχείριση" αδιαμαρτύρητα. Είναι λίγο μηχανική στις κινήσεις αλλά δεν έχει μα και μου.

Δεν είχε κανένα πρόβλημα με mouthfuck και dt, ξύλο στον κώλο ακι τράβηγμα μαλλί. Από στάσεις είχαμε doggy, όρθια στα δωμάτιο, ιεραποστολικό και ανάποδα cow.

Το τελείωμα ήρθε με πίπα.

Μια καλή συνάντηση με μια νεαρή κοπέλα με πολύ όμορφο σώμα.

Είπαμε να συναντηθούμε πάλι μαζί με μια φίλη της αλλά ακόμα δεν έχει κανονιστεί, ίσως έχουν επαγγελματικές διαφωνίες, ποιος ξέρει!

Λόγω συστήματος η βαθμολογία η κανονική ακολουθεί παρακάτω:


Εμφάνιση (πρόσωπο) 7
Εμφάνιση (σώμα) 8
Γενική συμπεριφορά 7
Επικοινωνία 8
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 7
Σχέση αξίας/κόστους 8

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 26, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
620
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Elganador, PsarisM και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2022
Το κορίτσι είναι η μία από τις καλύτερες και τέλεια επαγγελματίας στο χώρο . Νικόλ = λατρεία
review reaction 1 Km7699
04 Δεκεμβρίου, 2022
Θα θέλαμε να δούμε μια κριτική από κάποιον που είχε ραντεβού με την Νικόλ και κάποια φίλη της (duo)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2