Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λοιπον .. Στις φωτογραφιες αυτες με το κίτρινο μαγιω λίγο πλησιαζουν απο την αποψη ότι δείχνουν περιπου ποσο δεν υπαρχει αυτη η μέση δακτυλιδι που δείχνουν οι αλλες.. Γενικα δεν ηταν καλη η παρουσια. πολυ ατσουμπαλη . Προσπαθησε με τρικ τρελας να θολώσει τα νερα αλλα οι διαδικασιες ηταν πολυ τυπικες και δεν μπορω να την συστήσω σε κανεναν. Απο το γραφειο μου ειπαν οτι την συστήνουν και ειναι μια χαρα. Αλλα δεν ηταν . Συνήθως πεφτουν μεσα αλλα αυτη τη φορα δεν ... πολλες δίπλες το στομαχι κακη μυρωδια και οχι όμορφη. οι αλλες δεν εχουν καποια σχεση . Μα καμια. Διαθεση έδειξε και θετική αυρα αλλα εμφανως ψευτικη .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 08, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Ανώτατος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
3.252
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, redb, olddog και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2022
Switch off ... the red light ... Χεχε!
review reaction 3 hornyasfuck
11 Οκτωβρίου, 2022
Οταν ειδα την απο κατω κριτικη ηξερα.......
J
Johnykk
review reaction 3 hornyasfuck, Annapurna
11 Οκτωβρίου, 2022
Βασικα πραγματακια εαν κατι κρυβεται στις φωτο τοτε εκει υπαρχει θεμα. Εαν δεν ειναι γυμνοστηθη κ εχει μεγαλο στηθος μαλλον μας περνει η κατηφορα. δεν φαινεται ο κορμος μαλλον παιζει κεφτες. Επισης γραφει καλες κριτικες καποιον μαλλον....
J
Johnykk
review reaction 1 hornyasfuck
11 Οκτωβρίου, 2022
Καί τώρα θ'ἀρχίσουν τά ὄργανα γιατί θά μπερδευθοῦν οἱ συναγωνιστές μέ δύο ἀντικρουόμενες κριτικές
review reaction 3 olddog, HoneyVoskos, Annapurna
11 Οκτωβρίου, 2022
Είπαμε ο γέρος όλα τα μαχαιρώνει
gpd
gpd
review reaction 3 hornyasfuck
11 Οκτωβρίου, 2022
Δεν υπαρχει καποια διαφωνια. Να σημειωσω οτι πραγματι απο τρομπονι σουπερ . Μπαμπατσικη επισης συμφωνια .. τωρα απο κει και περα οι φωτο καμια σχεση γιατι αν ειναι μπαμπατσικη επρεπε να φαινεται στη φωτο.. και στα κιτρινα φαινεται και το φωτοσοπ και καποια περιεργη αναλογια
review reaction 1 olddog, geroksouras, hornyasfuck
11 Οκτωβρίου, 2022
καμια αντικρουομενη κριτικη δεν υπαρχει
ο cento εβαλε σε ολα -1 απο οτι εγω εκτος της επικοινωνοιας οπου τι να κανουμε μιλαω την γλωσσα και το εχω
εγω κακες μυρωδιες δεν διαπιστωσα γιατι ουτε φιλησα ουτε εκανα γλυφομουνι για να μυριζε απο την αποσταση που ημουν εγω πρεπει να ηταν μπιχλιασμενη που δεν ηταν τοσο οσο να φτασει η μυρωδια στη μυτη μου
για τα κιλα τα εγραψα
του φιλου cento του φανηκε ψευτικη η διαθεση που εδειξε, προσποιητη κοινως
εμενα στα παπαρια μου η διαθεση οποιασδηποτε βιζιτας αλλωστε στην πιπα την ειχα κυριως οπου εκει ηταν καλη
G
geroksouras
review reaction 1 olddog, hornyasfuck
12 Οκτωβρίου, 2022
@cento @geroksouras Τά σχόλιά σας κύριοι ξεκαθαρίζουν πολλά.
review reaction 1 geroksouras
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8