Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 39 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 253644
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηθελα από καιρό να κανονίσω με την Νικόλ, αλλά δεν είχα Βάιμπερ και αναγκάστηκα να πάρω καινούριο σμάρτφον για να μπορέσω να κανονίσω μέσω Βάιμπερ. Με το που άνοιξα την πόρτα είδα ένα μικροκαμωμένο μελαχρινό κοριτσάκι με πολύ έξυπνο βλέμμα που σου υπόσχεται πολλά. Αφού είπαμε τις πρώτες αναγνωριστικές κουβέντες (από που είσαι και με τι ασχολείσαι) άρχισε να ξεντύνεται σιγά σιγά όπου αποκαλύφτηκαν αυτά τα 2 ωραία στρογγυλά και καλοφτιαγμένα βυζάκια και άρχισαν να μου τρέχουν τα σάλια σαν λιγούρι που είμαι. Μου λέει θα μπω να κάνω ένα ντουσάκι και επιστρέφω, εσύ ετοιμάσου. Της λέω δεν θα πας πουθενά σε θέλω βρόμικη και την τραβάω στο κρεβάτι αρχίζοντάς τη στα γειψίματα. Της αρέσει πολύ το απαλό sex και τα χάδια παντού, είναι γυναίκα που καυλώνει εύκολα και το δείχνει συνέχεια. Θα μπορούσα να την γλείφω για ώρες (θα γίνει και αυτό την επόμενη φορά) αλλά με τράβαγε για να μου το ανταποδώσει με την δική της περιποίηση. Κάνει πολύ ωραία ρουφηχτή πίπα με πολύ σάλιο και ιδιαίτερη περιποίηση στα @@ χρησιμοποιώντας τα νύχια της για μασάζ. Στη συνέχεια μπήκε προφυλακτικό και αρχίσαμε τις διεισδύσεις σε ιεραποστολικό για αρχή και μετά περάσαμε σε πισωκολητό. Η αίσθηση και θέα του κορμιού της στα 4 είναι απίστευτη. Οποιος την έχει γκόμενα αυτή την γυναίκα είναι απλά ένας ευτυχισμένος άντρας. Εγώ έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος, μακάρι να είχα πολλά λεφτά για να την έπαιρνα κάθε μέρα. Η επόμενη φορά θα είναι σύντομα και για 2 ώρες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 08, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
PanosTsi
Μέλος
Εγγραφή:
31 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
93
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, koukoskoukou, THV και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2022
Δεν την εβαλες να σε κατουρήσει τυπε ? Εχει πολυ νόστιμα κατουρακια. Εμενα μου εχει λείψει η Νικολίτσα και τα κατουρακια της.
09 Οκτωβρίου, 2022
Μπράβο που παραδέχεσαι ότι είσαι λιγούρης ρε φίλε...
Όλοι είμαστε λίγο-πολύ...
Λίγοι το παραδέχονται όμως...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2