Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 22 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 86722
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συναγωνιστές η Γιούλη δεν είναι αυτό που βλέπετε. Καμία σχέση με τις φωτογραφίες. Είναι καλύτερη από κοντά. Έχει αδυνατίσει αρκετά. Πρέπει να αλλάξουν φωτογραφίες, γιατί την αδικουνε. Βέβαια τα βυζια παραμένουν βυζια και όποιος είναι βυζολαγνος όπως εγώ πρέπει να τα γνωρίσει.
Η Γιούλη ξέρει ότι κυρίως θα την διαλέξουμε για τις βυζάρες της και έτσι σου τα δίνει αμέσως στο πιάτο.
Από εκεί και πέρα η Γιούλη κάνει καλή πιπα, περνει βελτίωση, δεν ασχολήθηκε με τις μπάλες, μόνο τις χουφτωσε. Δίνει φιλιά με γλώσσα και στο σεξ είναι καλή. Δεν θα σου πει ποτέ όχι. Γαμας σε όποια στάση θες και όπως θες.
Με μένα παίχτηκαν 4 στάσεις. Η πρώτη να είναι σε cow girl και η δεύτερη στα 4 όπου και τελείωσα. Τα έριξα στην πλάτη της. Στον δεύτερο γύρο ξεκινήσαμε με ιεροποστολικο και μετά την σήκωσα όρθια, έβαλε τα χέρια της στον τοίχο και εγώ από πίσω. Τελείωσα στην καποτα, επίσης αντέχει στο σφυροκοπημα.
Ααααα αυτό που ξέχασα ήταν ότι στο ενδιάμεσο αλλά και στην αρχή έκανε μπανακι και πως στο δεύτερο ημίχρονο ανέβασε στροφές!!!
Αυτά και εις αλλά με υγεία!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
22.272
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, eridon1877 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού