Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαρα λοιπον εκ κολομβιας. Εχει το στυλακι την ρωτας την ηλικια της και σου απανταει 72 και κατι τετοιες μπαρουφες για το παιξει τυπακι αλλα νταξει εμενα δεν μ αρεσε γενικα το στυλ της. Σαν να βαριοτανε το κοριτσακι. Ευτυχως δεν ειχαμε εκπληξη για κανα τοφαλο παντως γιατι εκει πηγαινε το μυαλο μου με το που ειδα τις φωτος της. Ξανθουλα κοντη με πολυ ωραια ματια (πρασινα), στηθη μεγαλα ωραια και γενικα σωμα τρωγοτανε αλλα εμενα μαρεσουν τα πιο μοντελε. Πιπα με χερι αλλα της το επαιρνα συνεχως και δεν το εβαζε τελιως ολο μεσα. Πρωτη σταση αυτη απο πανω να τις ζουλαω τις βυζαρες και να γλυφω ταυτοχρονα και τις 2 ρωγες. αυτο με την σπατουλα δεν το καταλαβα αλλα το μουνι της γενικα δεν μου αρεσε γιατι ειχε μεγαλα μουνοχειλα εμενα μου αρεσουν πιο κλειστου τυπου. Μετα εδωσα καλο κοπανημα στα 4 και το ευχαριστηθηκα ειχε τουρλωσει και αυτη καλα τον κωλο της. Γενικα δεν θα τα κλαψετε αλλα θεωρο οτι υπαρχουν καλυτερες επιλογες απο το γραφειο. π.χ Ολγα-Τζενιφερ που εχω δοκιμασει και ακουω οτι και Μαρια-Ηλιανα και Ταμαρα ειναι καλες αλλα δεν εχω δοκιμασει ακομα. Αυτα απο μενα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 07, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
12.006
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, hornyasfuck, kassler και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού