Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 8 10
Call-Girls 20929
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την alexa στο πορνόδιαμέρισμα μου βραδυνή ώρα . Το μωρό στην ώρα του , με όμορφο ντύσιμο και τις βυζάρες να ασφυκτιούν μέσα από το μαύρο κολλητό μπλουζάκι .
Μπήκε με δυνατό γλωσσοφιλο , καλό σημάδι .
Ύψος γύρω στο 1,70 , το γραφείο μας λέει 27 χρονών , εγώ αν δεν το ήξερα την έκανα 23 το πολύ . Ελληνικά υπό του μηδέν , αγγλικά κάποιες διάσπαρτες λέξεις .
Μπήκε για μπάνιο χωρίς να τρώει χρόνο και βγήκε με ένα σετ καυτά μαύρα εσώρουχα .
Σώμα με αναλογίες μοντέλου , χωρίς μπογιές , κωλάρα και βυζο τουλάχιστον 2,5αρι με σφιχτή υφή και ωραία ρώγα .
Επιτέθηκα από την έξοδο του μπάνιου με χούφτωμα παντού και γλυψιματα .
Τέτοια κορμάρα θα ήθελα δέκα χέρια να είχα να χουφτωνω ...
Έπεσε άμεσα για πιπάρα στα γόνατα , τον έπαιρνε βαθειά με πολλά σαλάκια , ενώ εγώ της χαϊδευα τα μαλλιά . Μεταφερθηκαμε κρεβάτι όπου εκεί τα είδα όλα . Η κοπέλα γουστάρει να γαμιεται με δύναμη , γουστάρει σκαμπιλακια με μέτρο , γλυψιματα , δαγκώματα .
Η πρώτη κατάθεση ήρθε με ιεραποστολικό , με τις δύο ποδάρες της στους ώμους μου και να την καρφώνω τέρμα μέσα της . Είχαμε λιώσει από τον ιδρώτα και την ένταση και λίγο πριν την χύσω κάρφωσε τα νύχια της στην πλάτη μου και έτρεμε όλο το κορμί της .
Έμεινε για κάποια λεπτά ακίνητη , ζήτησε water και μπήκε για μπανάκι .
Την ακολούθησα μετά από λίγο , ξαφνιάστηκε κάπου αλλά δεν της άφησα περιθώρια να το σκεφτεί , συνεχίστηκε ότι είχαμε αφήσει στην μέση μέσα στην ντουζιέρα .
Πάλι μια από τα ίδια , γλωσσοφιλαρες , γλυψιμο παντού και να μην χορταινω χούφτωμα . Πιπάρα κάτω από το νερό με πνιξιματα και καραμέλωμα αρχιδιων .
Σκουπιστηκαμε ελαφρά και την έστησα καναπέ στα 4 .
Το θέαμα μόνο αρκούσε για να χύσεις .
Ένα σώμα τέλειο με τις βυζάρες να κρέμονται τόσο όσο .
Είσοδος από πίσω , τράβηγμα μαλλιών , χουφτωμα τους βυζους από κάτω και σκαμπιλια στο κωλαρακι .
Την δεύτερη φορά αργώ γενικά και μάλλον την κούρασα . Όταν της ένωσα τα δύο χέρια της και της τα κρατούσα πίσω με το ένα δικό μου την πήγαινα τρένο . Δεν είπε κάτι αλλά κατάλαβα ότι την έλιωσα. Τελείωσα λίγα λεπτά πριν χτυπήσει η αναπάντητη .
Εξουθενωμένη μπήκε για ένα γρήγορο ντουζ , λεφτουδακια φιλάκι και good night .
Πέρασα καλά , συστήνεται .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2022
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.119
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, olddog, THV και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2022
Σφιχτους βυζους;;;;εγω αλλη γαμησα μαλλον.....
review reaction 1 hornyasfuck
04 Οκτωβρίου, 2022
Το μόνο σίγουρο φίλε μου . Άλλωστε στο είπαν τόσα μέλη σε σχόλια τής κριτικής σου .
review reaction 3 hornyasfuck, TOMCRUISE
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2