Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Hello,
τους τελευταίους μήνες έχω περάσει χάλια ή έστω μέτρια, με κοπέλες που είχαν πολλές και καλές κριτικές (πχ Λίλια, Κρις, Ντίβα από ΥΑ και Λίζα, Στέλλα , Σιενα απο Γκλαμουρ, για να θυμηθώ κάποιες μόνο απο αυτές), οπότε πήγαινα με μικρό καλάθι.
Ευτυχώς όμως εδώ όλα ήταν οκ.
Φατσικά η κοπέλα είναι όντως λίγο πιο πάπια, όπως είπε και ένας άλλος σύντροφος, αλλά τπτ άσχημο ή υπερβολικό, απλά δεν είναι προφανώς η κυριλέ μουνάρα των φωτο. Το κωλαράκι είναι λίγο στρουμπουλο και το βυζί τούμπανο σιλικονάτο.
Εκεί όμως που δεν παίζεται είναι στη συμμετοχή και την προθυμία. Γλωσσόφιλα όχι απλά δίνει, αλλά έγλυφε κυριολεκτικά τη γλώσσα και το στόμα μου!!! Γουστάρει πούτσα, πιπώνει σούπερ, στραγγίζει ωραία στο cim και δεν λέει όχι πουθενά.
Καλύτερα με λίγο πιο μέτρια γκόμενα και φουλ συμμετοχή, παρά με κρυόκωλη μουνάρα (πχ Veronica).
υγ. Θα πω και τον πόνο μου. Τα 160άρια πληθαίνουν, τις περισσότερες φορές χωρίς λόγο.
Και είναι γελοίο να χρεώνονται έξτρα, υπηρεσίες όπως το cim & cif, ειδικά όταν πληρώνουμε 160.

Αυτά, take care

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
1.017
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, Rebirthed Sapiens Sapiens, kwstasxat και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού