Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 15 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κλασικά γραφείο άψογο, ραντεβού σε 3 μηνύματα.
Η ημερομηνία ενδεικτική.

Είναι η 2η φορά που συναντάω την Έλεν και οφείλω να πω πως ήταν αρκετά διαφορετική απο την προηγούμενη φορά.
Αυτή τη φορά ήταν κάπως σα ξενερωμένη, σα να βιαζόταν, σα κουρασμένη, δε μπόρεσα ακριβώς να καταλάβω.
Άνοιξε την πόρτα και απλά τα τυπικά όπως είπε ο προλαλήσαντας. My gift please, shower, here towel κτλ.
Μόλις βγήκα απο το μπάνιο είχε σχεδόν γδυθεί σα να μου λεεί "Άντε παίχτη, έχουμε και δουλειές..."
Τέλος πάντων τη γονατίζω κι αρχίζει να μου τον ψαχουλεύει και να τον κοιτάει πάνω-κάτω-μπρός-πίσω λες και ψάχνει για ψείρες. "Is something wrong?"της λέω. "Just checking" μου απαντάει.
Αφού τελείωσε η "εξέταση" τον έβαλε επιτέλους στο στόμα της. Μέτρια πίπα αυτή τη φορά.
Την έστησα στον τοίχο να θωπεύσω λίγο κωλαράκι, πάω να τρίψω λίγο μουνάκι "No my pussy. I don't like it" μου λέει. Καλάαα..
Αντέ πάμε να σε καβαλήσω. Κλασικα τζελ και μπαίνω. Χαλαρά λίγο έτσι, τη γυρνάω μετά στα 4 (το καλύτερο σημείο της βραδιάς) κι αφού άρχισα να καρφώνω λίγο πιο δυνατά -επιβάλεται σε τέτοιο πάτο- τη γύρισα μπροστά και έχυσα στο στήθος της.
Μπανάκι στα γρήγορα (μέχρι να τελειώσω είχε κιόλας ντυθεί) και μπράφ χωρίς πολλά-πολλά.
Δύσκολα για 3η φορα. Θα δοκιμάσω και τίποτα άλλο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 03, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
421
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mancunian1986, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2022
Ερώτηση αφελούς-αγαθού-άβγαλτου μέλους του site που απευθύνεται και στον προηγούμενο που έγραψε. Γιατί δεν τα γράψατε τότε να σώσετε και κανέναν και τα γράφετε τώρα;Χμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck
03 Οκτωβρίου, 2022
Αδερφέ έχεις δίκιο. Είχα πει οτι θα τη γράψω όταν θα έχω χρόνο. Δε το σκέφτηκα οτι αυτά πρέπει να γράφονται νωρίς. Θα το έχω στο μυαλό μου για την επόμενη. Σχώρεσε Γλώσσα
review reaction 1 mallias20, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2