Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 6 10
Call-Girls 12525
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλεποντας τα κοριτσια του γραφειου το ματι μου επεσε επανω στη Σιντι. Επικοινωνια με το γραφειο εξαιρετικη, κατατοπιστικη και εξυπηρετικοτατη. Κλεισιμο ραντεβου. Περιμενω δωματιο χτυπαει η πορτα και βλεπω ενα πιπινι (φαινεται πιο νεο απ' οτι αναγραφεται) ξανθο πανεμορφο με υπεροχο σωμα, με ενα ροζ φορεματακι, ροζ σακακι και μαυρες καλτσες μεχρι το γονατο. Πηγαινει στο μπανιο για φρεσκαρισμα και ξαπλωνουμε στο κρεβατι. Σωμα απαλο και βελουδινο. Ξεκινησαμε τα φιλια. Το μωρο δινει γλωσσοφιλα πολυ ωραια αλλα σταματησαμε συντομα διοτι την ενοχλουσαν τα γενια μου, ειπε, κατι που δεν μου πολυαρεσε βεβαια αλλα λεω δεν πειραζει ευκαιρια να την γλειψω περισσοτερο (Οσοι εχετε μουσια ακομα και κοντα περιποιημενα ξυριστε τα καλυτερα). Μετα ξεκινησε μια πιπα αρκετα καλη με χρηση χεριου στην αρχη αλλα μετα απο παροτρυνση δικη μου χωρις χερι. Υπακουη σε ολα και ακολουθει οτι της λες. Η περιποιηση στην περιοχη ηταν πολυ καλη! Μετα ξεκιναω το αγαπημενο κομματι το γλειφομουνι ωραιο μουνακι καθαρο οτι πρεπει και στενο. Δεχτηκε και δαχτυλο. Μετα ξεκινησαμε με cowgirl οπου εκανε τιμια προσπαθει σε αυτη τη σταση αλλα γρηγορα το γυρισαμε στα 4 με θεα αυτο το υπεροχο κωλαρακι. Ενα αρνητικο ηταν η υπερβολικη χρηση τζελ με αποτελεσμα να χανεται αρκετα η αισθηση. Συνεχισα ετσι για ωρα λογω του υπεροχου θεαματος. Λιγο ακομα πιπα και το τελος ηρθε στο στηθος. Ντουζακι, χαιρετηθηκαμε με ενα αποχαιρεριστηριο φιλι και εφυγε. Τα χρηματα τα πηρε στην αρχη (τα ειχα ηδη πανω στο κομοδινο) Συμπερασματικα προκειται για ενα πανεμορφο πλασμα το οποιο εχει ολα τα φοντα να παει πολυ ψηλα αλλα με περιθωρια βελτιωσης καθως φανηκε οτι δεν εχει αρκετη εμπειρια και πρεπει να υπαρχει καποια καθοδηγηση απο τον αλλον. Στα πολυ θετικα η δεκτικοτητα και η υπομονη/επιμονη της. Επισης, αμα μαθει τα Αγγλικα  η επικοινωνια και γενικα ολο το ραντεβου θα απογειωθουν. Η βαθμολογια στο σωμα ειναι 9 και στο προσωπο 8 (το συστημα δεν με αφηνε να βαλω παραπανω).

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
404
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, elpotero, eridon1877 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού