Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι φωτογραφίες στο σάιτ του γραφειου μου είχαν κινήσει το ενδιαφέρον, ήθελα πολύ καιρό να δοκιμάσω μαύρη σοκολάτα και εδώ μου δόθηκε η ευκαιρία να το κάνω.

Εγώ την έκλεισα ως ανεξάρτητη με το όνομα Bela, μου είπε ότι τον Οκτώβριο θα δουλεύει αποκλειστικά ως ανεξάρτητη.

Το ραντεβού κλείστηκε στον Πρίαμο στο Παγκράτι τέλος Ιουλίου, η μικρή ήρθε στην ώρα της και η πρώτη εντύπωση ήταν θετικότατη, ντυμένη ωραία με ένα ευγενικό χαμόγελο.

Όταν έφυγαν τα ρούχα αποκαλύφθηκε ένα αψεγάδιαστο κορμί με φοβερές καμπύλες και στήθος 2,5 άρι καταπληκτικό.

Δυστυχώς δεν ξέρω τον λόγο από την αρχή του ραντεβού φαινόταν αγχωμενη και σάν νά βιαζόταν. Ξεκίνησε με πίπα, μετά cow και doggy, και με τελείωσε με πίπα. Κατά την διάρκεια του αγώνα ήταν αλλού, έτσι η συμμετοχή της ήταν μέτρια.

Μέσα σε όλα αυτά, με το που τελείωσε ο πρώτος γύρος στο μισάωρο, μίλησε στο τηλέφωνο και μου είπε ότι πρέπει να λήξει το ραντεβού λόγω κάποιου προσωπικού θέματος.

Από τα 120 ευρώ πήρα πίσω τα 50 και το ματς έληξε, η όλη συνάντηση μου άφησε μία γλυκόπικρη γεύση, το κορμί σούπερ αλλά τα υπόλοιπα μέτρια.

Θα ήθελα ίσως να την ξαναδώ κυρίως λόγω του φοβερού κορμιού της.


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 29, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο μου
Κόστος
70€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Score73
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.134
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, Elganador, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2022
Καλησπέρα, το τηλέφωνο που το βρήκες;
review reaction 1 hornyasfuck, Score73
01 Οκτωβρίου, 2022
Το βρήκα μέσω της Naomi,η οποία πλέον έχει σταματήσει.
Δυστυχώς όμως χάλασε το κινητό μου μετά από λίγες μέρες και το έχασα, της το ξαναζήτησα αλλά αυτή τη φορά δεν μου το έδωσε.
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2