Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σύμφωνα με την αντίληψη που επικράτησε σε διάφορες κουλτούρες κυρίως του Δυτικού κόσμου, η Γκέισα αποτελούσε τη κλασική φιγούρα μιας πόρνης πολυτελείας της Ιαπωνίας.

Όμως η Γκέισα δεν ήταν σε καμία περίπτωση εταίρα.

Τουναντίον, για τους Ιάπωνες πρόκειται για μια μορφωμένη γυναίκα, η οποία έχει παρακολουθήσει ειδικές σπουδές και έχει εντρυφήσει πάνω στο αντικείμενο της.

Δια του λόγου το αληθές, η ίδια η λέξη Γκέισα, που αποτελείται από δυο kanji, το 芸 (gei), που σημαίνει τέχνη, και το 者 (sha), που σημαίνει άτομο, φανερώνει την πλήρη ταύτιση της γυναίκας αυτής με την Τέχνη.

Πρόκειται για τη γυναίκα που φοράει τα υπέροχα κιμονό με τα ποικίλα εντυπωσιακά χρώματα και σχέδια και χτενίζεται με το χαρακτηριστικό χτένισμα.

Είναι η γυναίκα που γνωρίζει καλά την πατροπαράδοτη «τελετουργία του τσαγιού» και έχει μάθει από πολύ μικρή να χορεύει τους παραδοσιακούς χορούς της Ιαπωνίας και να παίζει το μουσικό όργανο σαμισέν.

Οι γνώσεις αυτές ήταν απολύτως απαραίτητες και αναγκαίες για μια κοπέλα που θα ήθελε να ασχοληθεί σοβαρά με τη τέχνη της Γκέισας.

Η Ρουσλάνα δεν είναι λοιπόν μια κλασική Γκέισα αλλά εγώ με την Δυτική μου νοοτροπία εύκολα θα την χαρακτήριζα έτσι.

Φυσικά δεν είναι από την Ιαπωνία αλλά από την Αγία Πετρούπολη.

Είναι ένα αρκετά όμορφο 23χρονο αλλά έμπειρο κοριτσάκι με αληθινές φωτογραφίες στο site του Glanour οι οποίες αντιστοιχούν 100% στη πραγματικότητα.

Γύρω στο 1.66 μικροκαμωμένη και όλα φυσικά επάνω της.

Κανένα περιττό κιλό και μηδέν κυτταρίτιδα.

Ωραίο φυσικό 2άρι στήθος.

Μουνάκι κλειστού τύπου και πεντακάθαρο.

Άκρα πολύ όμορφα και περιποιημένα.

Ενδείκνυται για ποδολάγνους.

Δείτε τις φωτογραφίες και θα καταλάβετε πόσο περιποιημένα και όμορφα άκρα θα συναντήσετε.

Φιλάκια όμορφα.

Στοματικό νορμάλ.

Στο σέξ τον περισσότερο χρόνο τον αφιερώσαμε στη θέση της καουμπόισσας δηλαδή αυτή απο πάνω μου.

Ιεραποστολικά και doggy επίσης.

Ήρθα στα πανέμορφα στηθάκια της.

Στο τέλος μου έκανε και ένα ωραίο μασαζάκι.

Δυστυχώς φεύγει πολύ σύντομα.

Όποιος πρόλαβε ... πρόλαβε.

Τόσο σύντομα ...

Μια πολύ ευχάριστη εμπειρία με ένα όμορφο και πεντακάθαρο κορίτσι που σίγουρα θα επιδιώξω να ξανασυναντήσω όταν με το καλό θα επιστρέψει.

Α.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 26, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Annapurna
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
91.319
Πόντοι:
46.423
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, mancunian1986, FARAW και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2022
Μέγιστος Αννα πουρνα. Σε εκτιμώ πολύ .
review reaction 1 Annapurna
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1