Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επαγγελματικό ταξίδι στην Αθήνα τον περασμένο Νοέμβρη και έπειτα από μία δυνατή Σαββατιάτικη έξοδο, τι θέλεις μόλις γυρίσεις στο ξενοδοχείο... να τον χώσεις...Η ώρα είχε πάει 03:00 και οι επιλογές λιγοστές, μου γυάλισε η Viktory λόγω προσώπου και φυσικού στήθους. Η συνεννόηση εύκολη με το γραφείο και η κοπέλα στην ώρα της. Ανοίγοντας την πόρτα είδα το κορίτσι των φωτογραφιών, όμορφο χαμογελαστό πρόσωπο αλλά εμφανώς κουρασμένο. Ντύσιμο σαν να πήγαινε για καφέ στο κυλικείο της σχολής της πριν δώσει μάθημα, γδύθηκε και πήγε σφαίρα για μπάνιο - φορούσε βράκα ντεκαβλέ. Βγήκε με την πετσέτα, ψαρωμένος εγώ σαν πρωτάρης, όρμησα και ξεκίνησα να τη φιλάω στο σώμα... ψεύτικοι αναστεναγμοί χωρίς να ανταποδίδει. Φιλιά με γλώσσα αλλά ξενέρωτα... παθητικά...
Για πίπα δεν έκανε καν κίνηση, κι εγώ σαν ψάρακας... δεν ζήτησα. Μου την έπεξε λίγο και μου πέρασε καπότα οπού την γάμησα στον καναπέ ιεραποστολικά, αυτή εντελώς παθητική με ψεύτικες κραυγές. Μετά πήγαμε στο κρεβάτι οπού ήρθε από πάνω, ο κώλος της είναι πλάκα εντελώς και τα βυζιά της 2,5άρια φυσικά με ελαφριά πτώση που δεν ενοχλεί. Δεν θυμάμαι πως και που τελείωσα αλλά δεύτερος γύρος δεν έπαιξε, οπότε στο 20λεπτο που έμεινε μου έκανε ένα ξενέρωτο μασάζ και στη συνέχεια αποχώρησε. Όχι αυτό που περίμενα για πρώτη φορά... αλλά έρχονται και οι επόμενες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 13, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
213
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., andronikos3, elpotero και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2022
Καλή αρχή φίλος .... μόλις έχασες μια γκαρσονιέρα με αυτό το άθλημα ...
review reaction 3 Yatoputso, gpd, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
23 Σεπτεμβρίου, 2022
Χααχαχαχαχ... σ' ευχαριστώ! Μακάρι να είναι μόνο γκαρσονιέρα...
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2