Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απελπιστηκα καυλωμενος, εψαχνα με προσοχη τα σαιτ με την ελπιδα οτι δεν θα πεσω σε καμια φολα. Το βιντεακι της Ανιτας μου εκανε εντυπωση και οσον αφορα την εμφανιση ηταν πλεον λιγες οι αμφιβολιες μου.
Προκεται λοιπον για την ιδια κοπελα, χωρις διαφορες στην πραγματικοτητα, προσωπο ωραιο, τατουαζ αρκετα, κωλαρα, βυζαρες αλλα το πιο σημαντικο πολυ κοινωνικο κοριτσι με καλη γνωση των αγγλικων.
Η αναμονη μου στο ξενοδοχειο ηταν μικρη και μολις ηρθε σπασαμε τον παγο με τον διαλογο που καναμε, στην συνεχεια εβγαλε τα ρουχα της για να ετοιμαστει στην τουαλετα.
Στο κρεβατι με το που ηρθε αρχισε τα φιλια στο στομα. Τα χειλη της ειναι ωραια να τα φιλας και γενικα ξερει να φιλαει ωραια. Προχωρησε πιο κατω με γλειψιματα εδω και εκει και μετα επιασε δουλεια με το τσιμπουκι. Πολυ ωραιο να σου τον παιρνει στο στομα αυτη η γκομενα. Εχει καλη τεχνικη και γλυφει και τα αρχιδια μια στο τοσο. Ξεκινησαμε missionary για να συνεχισουμε τα φιλια και με εσφιγγε με τα ποδια, καλη συμμετοχη, γενικα στο gfe ειναι καλη. Επομενη σταση doggy λογο της θεας του κωλου της στα τεσσερα, εδωσα πονο και εριξα αρκετο σπερμα πανω στα κωλομαγουλα.
Πηγε αμεσως να πλυθει και ακολουθησα αμεσως μετα. Σκοπος ηταν να προλαβουμε και δευτερο γυρο και βοηθησε πολυ η κοπελα. Μου εκανε παλι τσιμπουκι και αμεσως στηθηκε στα τεσσερα. Ηταν συγκεντρωμενη σε οτι καναμε και ο δευτερος γυρος ηταν πετυχημενος, πιο pse αλλα και με την ιδια επιθυμια να με ικανοποιησει.
Στο τελος μου εδωσε και ενα φιλι οταν πηρε τα λεφτα και μου αφησε πολυ καλη εντυπωση, παιζει να την παρω ξανα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 19, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gpd, THV, geroksouras και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2022
τα tan lines είναι όπως στις φώτο?
25 Σεπτεμβρίου, 2022
Οχι, εχουν εξαφανιστει
A
assandpussy
26 Σεπτεμβρίου, 2022
Komando καλησπέρα τα πόδια τα είχε ξυρισμένα ?γιατί με εμένα ήταν σαν τον Αναστόπουλο
27 Σεπτεμβρίου, 2022
Εχει γραμμουλα στο μουνι ή μου φαινεται;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4