Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 12 10
Call-Girls 59556
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλημέρα σε όλους Ναι!Ναι!Ναι!

Από που να ξεκινήσω ;
Η συμπεριφορά γραφείου = άψογη! χθες με εξυπηρέτησε η Ράνια. Ενώ στην αρχή ήταν "αυστηρή" (ποιος ξέρει τι της είχαν κάνει Κεφάλι σε τοίχο!) μετά από αστειάκια μου, χαλάρωσε κ Έτσι! μου έκανε κ εκείνη παρόμοια.
Η Samy, έφτασε στην ώρα της, με ένα μαύρο μίνι φόρεμα που άφηνε τα μακριά της πόδια να φαίνονται χωρίς να μπορείς να αντισταθείς να πέσουν τα μάτια σου πάνω τους Έρωτας ολόισια καστανόξανθα μαλλία κ πανέμορφο στήθος χωρίς υπερβολές ... ευγενική κ το Αγγλικό το κατέχει φούλΦιλί μιας κ τα Αγγλικά είναι η πρώτη μου γλώσσα.

Κουβέντα/εμπειρίες/γέλια/ΠΟΛΥ κρασί/μουσική/σεξ κ αγριάδα ! επί 5 ώρες....νον στόπ με 3 μπουκάλια κρασί.
Η γυναίκα σου βγάζει ένα GFE στην αρχή μέχρι να της βγάλεις το πιο θηρίο από μέσα της, μην ξεχνάμε είναι από την Αργεντινή! θερμή, δοτική, με μικρές κραυγές καύλας που όλο κ μεγάλωναν. Αρκετά τατουάζ αλλά επειδή έχω κ εγώ αρκετά μου αρέσει η γυναίκα να έχει εξίσου. Θαύμαζα το σώμα της κ εκείνη το δικό μου, της φρόντισα την μικρή περιοχή όσο ποτέ ξανά μου δήλωσε. Οι λεπτομέρειες του χθεσινού αγώνα είναι πολλές κ σίγουρα δεν υπάρχει χώρος για όλες ΑσάλιωταΚατσικογάμηςΑσάλιωταΚατσικογάμης η πρώτη συνάντηση έγινε στο ντους σε μία όρθια στάση αφότου φρεσκάραμε ο ένας τον άλλον όπου η κοπέλα δεν σταμάταγε να φροντίζει να είναι καθαρή κ να μυρίζει πανέμορφα σε όλη την διάρκεια του ραντεβού χωρίς όμως να προσπαθεί να φάει χρόνο (μέχρι κ δικής της οδοντόβουρτσα είχε Έτσι!)
Στα του αγώνα, στοματικό 8άρι γεμάτο με σάλιο κ deepthroat κ όμορφες πρόστυχες ματίες, όπως πρέπει!
Από στάσεις δεν μπορώ να περιγράψω γιατί κάπου έχω χάσει το μέτρημα. Η αποκορύφωση έγινε στο 69 όπου δεν σταματάγαμε να γλυφώμαστε επί ώρες. Φιλιά με γλώσσα κ πολύ ερωτικά/γέλια αληθινά κ όχι ψεύτικα/ερωτισμός πραγματικός κ καύλα έντονη με πάθος!

(Mην ξεχνάμε..... η κοπέλες βγάζουν τον πραγματικό τους ευατό στον καθέναν μας διαφορετικά. Ότι τους βγάζουμε θα φάμε..... σεβασμός πάνω απ'όλα.)


Εκεί όπου ο Di Stefano συνάντησε τον Batistuta κ έγινε το ντέρμπι. Κόλπο Γκρόσο φίλοι μου Ναι!

Τill next time.. ..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 19, 2022
Διάρκεια
5 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
soundzero
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
174
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mrtraffic, elpotero, anthotypos και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού