Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μου αρεσουν τα αματουρια, μου αρεσει να ειμαι δασκαλος στο σεξ και ειδικα στην πιπα, αλλα το κοριτσακι, γιατι για κοριτσακι προκειτε ειναι μαλλον <παρθενα> στο σπορ
Ειναι μια κοπελα που πρεπει να την βγαλεις εξω να την κερασεις να μιλησετε να διασκεδασετε και να την πατε μετα στο κρεβατι . Αλλα ολα αυτα σε γκομενοκατασταση κι οχι σε πληρωμενο ερωτα
Εμφανησιακα πιο μπαμπατσικη απο τις φωτογραφιες και χωρις το make up των φωτογραφιων ειναι απλα μια συμπαθητικη κοπελα που θα την ηθελες για γκομενιτσα με τα σιδερακια της και μια παιδικη αφελεια οχι πονηραδα. Απο το Ντνιεπρ σπουδαζε καρδιολογος αλλα το εκει πανεπιστημιο εχει κλεισει λογο πολεμου (αυτο το παραμυθι μου ειπε αυτο σας λεω)
Τωρα στο κυριως πιατο
Πιπα μετρια που μετα απο 2 λεπτα την εβαλα μονος μου (!!!!!!) να βαλει προφυλακτικο για να μην εχουμε καποιο ατυχημα απο τα σιδερακια καλου κακου
Οκ καβαλαει καλα και βγαζει ωραιους ηχους οταν την γαμας δεν λεει οχι σε πολλα πραγματα αλλα σου βγαζει μια τετοια αματουριλα και αθωοτητα οπου δεν θες να την πιεσεις ιδιεταιρα
Το μονο πολυ καλο που ειχαμε ηταν το σοσιαλ οπου <εβριζε> τον πουτιν και τον ερντογαν
Συμπερασματικα
Για αυτους που θελουν να γινουν δασκαλοι αλλα οχι σε μια ωρα ποσο δε μαλλον σε μιση που πηγα εγω

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Helena - Nayomi, hornyasfuck και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2022
Κρίμα , διέλυσες τον μύθο των φωτογραφιών
Στις φωτο φαίνεται το πρόσωπο τουλάχιστον σε συνδυασμό με τα γαλάζια μάτια 9-10 ….
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1