Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 38 10
Call-Girls 93620
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Έκλεισα ραντεβού μαζί της και από την πρώτη στιγμή που την είδα κατάλαβα ότι είναι βλήμα η κοπέλα και τέρμα ΑΚΑΥΛΗ, επιστρέφοντας από το μπάνιο μου ξεκίνησε μια πίπα που έχουν να μου κάνουν από το γυμνάσιο με δόντια , μην μου πιάνεις της ρόγες , μην μου παίζεις το μουνι , μην με γλύφεις , εν το μεταξύ είχα κλείσει Anal και CIF της λέω πάνω στη πίπα φεύγω ούτε τα χυσια μου δεν χαραμίζω για εσένα , μα μου λέει τι έκανα γιατί κτλπ , λεω Τέλος κ έφυγα , πήρα το κωλο γραφείο και απάντησε μια βλαμμενη η οποία πέταξε το μπαλάκι στολών υπεύθυνο και καλά θα σας ενημερώσουμε κτλπ . Τα 100€ δεν με ρώτησες όμως αν τα βρήκα στο δρόμο …. Μάγκες μόνο independent από τώρα . Τα πρακτορεία ειδικά αυτό είναι της πλάκας και δεν προστατεύουν των πελάτη .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 16, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
605
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, eridon1877, mancunian1986 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2022
το φοβερό είναι με το πρακτορείο αυτό όπως και με όλα ότι δεν λαμβάνουν καθόλου υπόψιν τους τις κριτικές και όλες αυτές τις ξενέρωτες τις έχουν ακόμη στο ρόστερ τους...θα μου πείς αφού γράψαμε εμείς που πήγαμε την δική μας αλήθεια(ο καθένας από την δική του οπτική γωνία) προστατέψαμε τους συμφορουμιστές από το να φάνε μία ΤΕΡΑΣΤΙΩΝ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ ΦΟΛΑ η οποία σε μέγεθος προσεγγίζει την τρύπα του όζοντος. Το περίεργο είναι ότι υπάρχουν και πολλές θετικές κριτικές....ΜΑ ΠΟΣΟ ΑΓΑΠΟΨΩΛΗΔΕΣ ΕΙΣΤΕ ΜΕΡΙΚΟΙ???????
review reaction 1 Aragorn135
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1