Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 70 10
Call-Girls 280913
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χρωστούμενη κριτική για την Αννούλα. Την είχα γράψει στο νήμα της όσο δεν είχε ακόμη προφίλ για κριτικές. Την παραθέτω αυτούσια:

Πιστέψουν δεν πιστέψουν μερικοί, εγώ θα γράψω τη δική μου εντύπωση από τη σημερινή μου συνάντηση με την Άννα και έχω να σας πω πως αν δεν τη συναντήσετε, εσείς θα χάσετε!

Η κοπέλα το κάνει επειδή το γουστάρει και αυτό κάνει μπαμ. Πίπα αεροπλανική, deepthroat για την πλάκα της, ανθεκτική στο mouthfuck όσο δεν πάει και σκέτη απόλαυση να στέκεται μπροστά στον πούτσο αυτό το προσωπάκι και να σε κοιτάει μέσα στα μάτια με τη γλώσσα έξω, ενώ εσύ τη χύνεις γεμάτος καύλα, με τα χυσια να εκσφενδονίζονται και αυτή να τα καταπίνει με ευχαρίστηση!

Το κορμάκι της είναι πανέμορφο, νεανικό και με δύο όμορφα μικρά λεμονοβυζάκια (εμένα αυτά είναι του τύπου μου), τα tattoo καθόλου ενοχλητικά για εμένα, ίσα ίσα έχει στιλ, και το προσωπάκι της μια γλύκα και όλο νάζι όσο την πηδάς. Το δε μουνάκι της καλοσχηματισμένο και στενό στενό για να ευχαριστιέσαι πήδημα όταν τον βάζεις μέσα της. Έπαιξαν άνετα δύο γύροι, αλλά από την τόση καύλα και το ξεζούμισμα του πρώτου, το τέλος δεν ήρθε στον δεύτερο παρόλο που η Αννούλα δούλευε αδιαμαρτύρητα και αγόγγιστα για να με ικανοποιήσει.

Άννα, μην ακούς κανένα, συνέχισε αυτό που κάνεις όπως ακριβώς το κάνεις, τα 150 τα αξίζεις μέχρι τελευταίο σεντ, και εμείς θα τα ξαναπούμε σίγουρα σύντομα! Για εμένα προσωπικά όπως σου είπα κι από κοντά, το έχεις 100 φορές παραπάνω από κάποιες "επαγγελματίες" που κλαις τα λεφτά σου μετά.

Σε ευχαριστώ για αυτό το υπέροχο ραντεβού και το σίγουρα αξέχαστο γαμήσι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 15, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
854
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 atenass, eridon1877, GEORGE G και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2022
Πολυ στενη η αννουλα...αλλα το μουνακι της ειναι για πολυ γλυψιμο!!!!
review reaction 1 Spanter1979
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1