Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνδυασμός ηλικίας και καλης εμφάνισης. Δεν συνάντησα σχεδόν κανένα μειονέκτημα παρά μόνο την ντροπαλή μικρή που βαδιζει στις μύτες γιατι τώρα μπήκε στο πορνοχωρι... Πολύ κουβέντα δεν έπιασα γιατί άμα δώσεις αερα δεν σταματανε...Άλλωστε δεν πάμε για καφέ να γαμήσουμε πάμε.
Η πίπα της είναι διστακτική στην αρχή αλλά στην πορεία τα χώνει όλα στο στόμα της. Ένιωσα το τέλος να πλησιάζει και την έχυσα στο πρόσωπο...Μου έδωσε την αίσθηση ότι θέλει να μάθει και να βελτιώσει τις επιδόσεις της γι αυτό και με κοιτούσε με αγωνία όσο τον είχε στο στόμα της ειδικά στη δεύτερη παρτίδα της πιπας.Μόλις έβλεπε την ευχαρίστηση μου συνέχιζε να ρουφάει. Έβαλε καποτα και ξεκινήσαμε το σεξ.
Στο σεξ δουλεύει πολύ τα χέρια της: με γράπωνε και με τραβούσε όποτε της δινόταν η ευκαιρία λόγω στάσης. Αυτό μου έδινε κι εμένα την απαραίτητη καυλοώθηση και το αποτέλεσμα φάνηκε και τις δυο φορές που την έχυσα.
Τώρα αν θα ξαναπάω λέω ναι γιατί τον τελευταίο καιρό αποφεύγω τις δοκιμές και πάω στα σιγουράκια μου αν και θέλω να δοκιμάσω κάποιες από αυτές που θα έρθουν αν έρθουν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 12, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.182
Πόντοι:
2.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 slaviani, doc_lin, Annapurna και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού