Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 135 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ως βυζολαγνος ήθελα να βρεθώ με την Χριστίνα οπωσδήποτε... Κανονίστηκε συνάντηση στο Madison και ήρθε ακριβώς στην ώρα της. Μπήκε χαμογελαστή, φιλί στο μάγουλο και αγκαλιά... Με μια κοντή φουστα που φαίνονταν τα υπέροχα πόδια της. Αρχικά social για να γνωριστούμε, λίγα νάζια, λίγα φιλιά, λίγα χαιδεματα... Μετά αρχίζει να γδύνεται για να πάει για ντουζάκι... Και τα πετάει έξω... Πωωωωωωω... Πακέτο... Τι βυζαρες... Τι ρωγες... Οκ δεν είναι 25χρονη, είναι 40αρα,αλλα το κορίτσι έγραψε... Θεά!!! Κορμαρα, κωλαρα, φιλιά, νάζια...παει για ντουζάκι και εγώ περιμένω.. Σε 5 έρχεται χαμογελαστή, με πρόστυχο ύφος και μου δίνει τα βυζια στο στόμα... Κατάλαβε την αδυναμία μου... Πρέπει για κάνα 5λεπτο να εγλυφα ρωγες, χούφτωμα κωλο, μουνι, βυζια... Την ξαπλώνω, την γλύφω για λίγο, μετά γυρνάμε 69... Αλλά γουστάρει όταν την γλύφουν να είναι ξαπλωμένη κι άνετη για να το απολαύσει... Έτσι κι έγινε... Ξάπλωσε, με κράταγε από το κεφάλι και πίεζε... Ζήτησε δάχτυλο και εγλυφα και έπαιζα... Μετά από 5 ήρθε το χύσιμο... Παιδιά έτρεμε ολόκληρη... Το μουνι της μούσκεμα... Συνέχισα να γλύφω και ξανά πάλι... Μετά μου λέει "Γαμησε με"... Καποτα και βουρ... Αλλά δεν άντεξα πολύ...βγαινω, βγάζω λάστιχο, και της τα δίνω στο στόμα... Πήγε νιπτήρα, άδειασε και με περίμενε να κάνουμε μαζι ντους. Γύρος 2ος. Απειλητικά και χαμογελαστά μου λέει τώρα η σειρά μου για γλύψιμο... Δεν ήξερα... Δεν φαντάστηκα... Γλυφοκωλαδα... 1η μου φορά... Αλλά ήταν απίστευτη... Το γούσταρε αυτό που έκανε... Με έστειλε αδιάβαστο... Εννοείται χύσιμο με τρελή ένταση... Το κορίτσι γουστάρει το σεξ. Γουστάρει να σε ικανοποιεί... Γουστάρει να ξέρει ότι σε έκανε να περάσεις τέλεια! Θα την δω ξανά σίγουρα... Έχει και κωλαράκι το μενού, αλλά δεν το πρόλαβα... Next timeΓιούπιιι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 16, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
466
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Πέτροςαλανι, TOMCRUISE, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού