Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 86 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από πολύ καιρό που προσπαθούσα να βρεθούμε (τη μία κάτι στράβωνε σε μένα, την άλλη δε μπορούσε η κοπέλα, την άλλη δε βολευαν οι μέρες ή οι ώρες) τελικά τα καταφέραμε.
Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της. Το παρουσιαστικό της μου άρεσε πάρα πολύ. Έχει αυτά που πρέπει να έχει, στο βαθμό που πρέπει να έχει, εκεί που πρέπει να έχει για να μου αρέσει μια γυναίκα (για τα δικά μου κριτήρια) . Ίσως λίγο μεγαλύτερο στήθος, αλλά όχι ότι με χάλασε κιόλας.
Έχει έναν ωραίο αέρα και είναι αρκετά ευγενική.
Στα του αγώνα δε θα πω πολλά πράγματα. Απλά να πω πως αν πάτε να την περιποιηθείτε από κάτω να είσαστε έτοιμοι για άσχημα κεφαλοκλειδώματα από μεριά της όταν φτάνει στη κλιμάκωση. Σε κάποια στιγμή σε μένα πόνεσε λίγο ο λαιμός μου. ΑΛΛΑ μετά η περιοποίηση από μεριά της είναι παρα πολύ καλή.
Εννοείται 2 χέρια και τα 2 στα 4. Τη πρώτη φορά με τον μικρό μου στο μουνάκι της μεσα και σκαμπίλια και κολοδάκτυλο. Τη δεύτερη φορά ,αν και δυσκολεύτηκε κάπως, (και εδώ να πω ότι άλλες κοπέλες μπορεί και να μου έλεγαν "συγγνώμη δε μπαίνει" αυτή εκεί πραγματικά προσπάθησε να τον βάλει και τελικα να το πετύχει) σε αυτή τη θεσπέσια κολάρα της. Ανέβασα κάπως ρυθμους και άντεξε μια χαρά. Την άλλη φορά που θα βρθούμε (γιατί σίγουρα θα βρεθούμε) της είπα ότι θα το πάω πιο γρήγορα και γέλασε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gregory35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.435
Πόντοι:
966
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Artemis♥️, AKAI AM2800, anthotypos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2022
Σώμα 8 ;
Έκλαψα ..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1