Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 2 10
Call-Girls 9482
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντηση με Αμελια

Για την Σάμυ πήγαινα δεν ήταν διαθέσιμη, ούτε η Ρουσλανα επόμενη επιλογή, για κακή μου τύχη.. Διαθέσιμη η Αμελια λοιπόν και χωρις να το πολυ σκεφτώ πήγα, ευτυχώς το έκανα 30 λεπτά το ραντεβού και θα εξηγήσω παρακάτω το «ευτυχώς»..

Η κοπελα, ομορφη και σχετικά καλό κορμι, το θέμα είναι ότι με το που μπήκα μου ήρθε έντονη μυρωδιά αλκοόλ. Στην αρχή σκέφτηκα δεν πηγάζει θα είναι και ανεβασμένη η διάθεση της.. αμ δε όμως.. η κοπελα ήταν τυφλά στο, πρέπει να είχε κατεβάσει ένα μπουκάλι βότκα! Έκανε κάποιες προσπάθειες αλλα δυσκολευόταν να κρατήσει επαφή με την πραγματικότητα.. μου έκανε μια πιπα της κακιάς ώρας, το πήρα χαμπάρι ότι είναι φόλα η δουλειά και την έστησα στα 4 για να τελειώσω και να την κάνω..

Συμπέρασμα, μην πίνεις ρε κοπέλια εάν έχεις να συναντήσεις κόσμο, αφού σε χαλάει και μας χαλάει κι εμάς!! Πάλι καλά που ήταν μισάωρο και έκλαψα τουλάχιστον λιγότερα λεφτά.

Μακριά λοιπόν από την εν λόγω κορασίδα, εχει θέμα με το αλκοόλ!! Το γραφείο καλή και γρήγορη εξυπηρέτηση, αλλα τι να το κάνω..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 07, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
5.108
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mancunian1986, Arxontas tou skotous και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2022
Έπρεπε αμεσως να φύγεις κ να πάρεις το γραφείο κ να πεις μαζέψτε το λιώμα που έχετε για call girl....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1