Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 60 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είχα κανονίσει συνάντηση με κοπέλα άλλου γραφείου, τελευταία στιγμή το ακυρώνουν και η μια δεν μπορούσε ή άλλη είχε ρεπό οπότε στράφηκα στη σίγουρη επιλογή Glamour. Λίγες οι διαθέσιμες επιλογές και από τις ελεύθερες διάλεξα τη Veronika που την είχα σταμπάρει από καιρό αλλά η διαίσθηση μου με απέτρεπε. Τελικά αποδείχθηκε ορθώς!

Έχουν γραφτεί πολλά και θα είμαι σύντομος. Για την εμφάνιση συμφωνώ με τα καλά σχόλια. Ωραίο, αδύνατο σώμα με ανύπαρκτο όμως βυζί. Πρόσωπο πιο άγριο από τις φωτογραφίες και φωνή ακόμη πιο άγρια. Καλά Αγγλικά, αλλά καλύτερα να μην μίλαγε πολύ. Από την πρώτη στιγμή είχε ένα υφάκι μέχρι που άρχισε να λέει θα σας κόψουμε το αέριο και θα παγώσετε! Κορίτσι μου δεν ήρθα να πληρώσω για να ακούσω την προπαγάνδα του Πούτιν. Λαδώνει το αντεράκι τους (ειδικά της συγκεκριμένης με το Anal) με τα λεφτά μας και μετά μας τη λένε!

Πέρα από το ύφος το επάγγελμα το κατέχει καλά. Ωραία φιλιά, καλή πίπα, καλά στησίματα, καλή συμμετοχή αλλά αρκετά μην αγγίζετε! Από ατμόσφαιρα και συμπεριφορά όμως μηδέν.

Αυτά τα ολίγα από εμένα, αυτά παθαίνουμε όταν δεν ακολουθούμε τη διαίσθηση μας και κλείνουμε την τελευταία στιγμή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
163
Likes:
11.636
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, TRAXANOPLAGIAS1234, chaoserevos και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2022
Και γιατί δεν της απάντησες, "Καλύτερα να παγώσουμε παρά να γίνουμε πουτάνες"...
Εγώ θα την έστελνα και μόνο που του είπε αυτό...και δεν τους πάω και πολύ τους Ουκρανούς...
review reaction 1 review reaction 3 TOMCRUISE, hornyasfuck, old boy και 2 άλλα μέλη
03 Σεπτεμβρίου, 2022
Με τόσα λεφτά που εχει βγάλει στην Ελλάδα θα έχει πάρει μετοχές στην Gazprom.... Ρε ουστ....
review reaction 1 review reaction 3 TOMCRUISE, hornyasfuck
04 Σεπτεμβρίου, 2022
ισχύει 100%
review reaction 1 hornyasfuck
04 Σεπτεμβρίου, 2022
Πες της , άμα κόψουμε εμείς το γαμησι να δεις τι πείνα έχει να πέσει !!!
review reaction 1 das379, TOMCRUISE, malkotto_94 και 2 άλλα μέλη
04 Σεπτεμβρίου, 2022
Aν παγώσουμε εμείς μωρή μαλάκο εσύ θα πεινάσεις. Ποιός ςθα έχει λεφτά να έρθει να σε πηδήξει μωρή?
review reaction 1 das379, TOMCRUISE, TRAXANOPLAGIAS1234 και 3 άλλα μέλη
04 Σεπτεμβρίου, 2022
Η Veronika είναι ξεκάθαρα μια 30άρα επαγγελματίας του είδους.
Δεν είναι ένα amateur κοριτσάκι που σκάει για πρώτη φορά στην Ελλάδα.
Καλό είναι αυτό να το γνωρίζουν όσοι θέλουν να την συναντήσουν.
review reaction 1 greekarmy, hornyasfuck
04 Σεπτεμβρίου, 2022
Ευχαριστώ για τα σχόλια αγαπητοί, είχε και άλλα το πρόγραμμα στο ίδιο στυλ που δεν τα έγραψα στην κριτική.

Φεύγοντας την ρωτάω "ωραίο τηλέφωνο, iPhone είναι;", μου απαντάει "Ναι, φυσικά". Της λέω Ρώσσικο iPhone ; Ησυχία ... Δεν μπορούν να φτιάξουν ένα τσιπάκι και μας κάνουν τους τρανούς.

Δεν είναι η πρώτη φορά που βλέπω Ρωσσίδα και ξέρω αρκετά. Νέοι άντρες κατατάσσονται στο στρατό με κίνδυνο της ζωής τους για να έχουν τα βασικά οι γονείς τους. Σκέφτονται ότι άμα σκοτωθούν, τουλάχιστον με την αποζημίωση θα ζήσει η οικογένεια τους. Τέτοια εξαθλίωση και συνεχίζουμε να μιλάμε ...

Επειδή όμως δεν θέλω να αδικήσω κανένα κορίτσι, ούτε τη Veronika, έχει απίθανο σώμα και εάν κάποιος ενδιαφέρεται μόνο για sex πιθανότατα θα περάσει καλά.

Καλά να περνάτε αγαπητοί και εξακολουθώ να λέω να σέβεστε τα κορίτσια αλλά θα πρέπει πρωτίστως και εκείνες να μας σέβονται !!!
review reaction 1 TOMCRUISE, Γιώργος Παπ., HoneyVoskos και 3 άλλα μέλη
05 Σεπτεμβρίου, 2022
Μια 30αρα επαγγελματίας με 34 κριτικές και με κωλοτρυπίδα 2ευρω από τους Ελληνες δεν συμπεριφέρεται έτσι ούτε λέει αυτά που είπε, το
βουλώνει και κοιτά πως θα βγάλει και αλλά ευρώ .
Τώρα λόγω ενέργειας ,και λόγω της μαλακίας των Γερμανών(κυρίως),η χώρα της έχει το πάνω χέρι ,όταν αλλάξουν οι εποχές που θα αλλάξουν σύντομα θα τα πούμε ένα χεράκι.
review reaction 1 review reaction 2 das379, TOMCRUISE, greekarmy
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8