Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με μηνυματακια εκλεισα το ραντεβου, ηταν αμεση η απαντηση και στην συνεχεια η κοπελα ηρθε στην ωρα που συμφωνησαμε.
Εχει ομορφο προσωπο το οποιο δεν βαφει οσο δουλευει, οχι κακο ομως αυτο γιατι αν ιδρωσει η γυναικα και δω μουτζουρες στο προσωπο της, ξενερωνω…
Τα νυχια της φτιαγμενα, τα μαλλια οκ και αποτριχωση-ξυρισμα οπου πρεπει.
Μου αρεσε που εχει το υψος που δηλωνει οπως και μεγεθος βυζιων που ηταν πολυ καλο.
Για το θεμα των κιλων εκτος του οτι δεν εχει πολλα, ηταν μεσα στα δικα μου ορια, οποτε δεν εχω να σχολιασω κατι
Απο επικοινωνια ειναι καλη, φιλικη διαθεση και πολυ ορεξη να απανταει σε ερωτησεις.
Στο σεξ ηταν ενεργη σχεδον το ιδιο με εμενα, μου αρεσε γιατι και επαιρνε πρωτοβουλιες και το απολαμβανε.
Στην αρχη της εκανα ενα γλειφομουνι γιατι ειχε καθαρο και μοσχομυριστο μουνι, δυσκολο να αντιστεκομουν.
Την εβλεπα που επαιρνε εκφρασεις καυλας στο προσωπο και μετα μου εκανε πολυ ωραιο τσιμπουκι με αρχιδογλειψιμο. Ο τροπος που σαλιωνει το καυλι και μετα το ρουφαει δυνατα για να το στεγνωσει ηταν απολυτη καυλα.
Γαμησι καναμε σε τρεις στασεις, αρχικα ιεραποστολικο με την ελπιδα να παρω φιλια αλλα τα αποφευγει.
Μετα εκεινη απο πανω με δικη της πρωτοβουλια, καβαλαει το αλογο με παθος και της αρεσει να εχει το πανω χερι, οσο περναγανε τα λεπτα τοσο περισσοτερο εδινε πονο.
Τελευταια σταση πισωκολλητο στο οποιο εφαγε δυνατο γαμησι και με διαρκεια.
Τον χρονο που μας εμεινε ευχαριστηθηκα με το μασαζ της, δεν περασε λεπτο ανεκμεταλλευτο γενικα, το επιδιωκει η ιδια…
Ηταν αρκετα περισσοτερο απο ενα συνηθισμενο ραντεβου, πηρα καλες υπηρεσιες για τα λεφτα που εδωσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Quarantaris, hornyasfuck, geroksouras και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2022
αποφευγει φιλια = γυρο χοιρινο χωρις τζατζικι Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 3 review reaction 1 ydroxoos7, hornyasfuck, srek7 και 1 ακόμα μέλος
03 Σεπτεμβρίου, 2022
Μεγαλο φαουλ που δεν φιλαει
review reaction 1 hornyasfuck, ButtLicker, srek7 και 1 ακόμα μέλος
03 Σεπτεμβρίου, 2022
Αποφεύγει φιλια = να πας πίσω στο χωριό σου μωρή παλιοπουτανα που γραφεία ψέματα στο προφίλ σου ειδάλλως πέρα στην μάπα τζάμπα που μου θες και έξτρα
review reaction 1 hornyasfuck, TRAXANOPLAGIAS1234, ButtLicker και 2 άλλα μέλη
03 Σεπτεμβρίου, 2022
Call girls που δεν φιλάνε (ή έχουν πειραγμένα χείλια ή δεν θέλουν γλειφομούνι κλπ) δεν είναι για να κάνουν αυτή την δουλειά ή θα έπρεπε να δουλεύουν σε στούντιο ή μπουρδέλο αν θέλουν ντε και καλά να εκδίδονται

Γιατί να δώσει κάποιος τόσα λεφτά ενώ θα μπορούσε να δώσει 10 ή 20 ή 50 ; Δεν είναι δυνατό να παίζει κάποια σαν σε σχολική παράσταση και να θέλει τα χρήματα που παίρνει μια καλή θεατρική ηθοποιός. Η καλή εσκορτ πρέπει να μπορεί να ζήσει το ρόλο της. Κανείς δεν θέλει ούτε να τις ταλαιπωρεί ούτε να ταλαιπωρείται ο ίδιος
review reaction 1 hornyasfuck, TRAXANOPLAGIAS1234, old boy
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4