Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Αυτή τη φορά έχω εύκολη δουλειά, αν και καθόλου ευχάριστη. :( Η μούσα του παρελθόντος που τρέφονταν από το νέκταρ των αισθήσεων των προηγούμενων συναντήσεων και μου ενέπνεε κάποια έστω καλλιτεχνική διάθεση, τώρα είναι λιπόθυμη με υπογλυκαιμία.

Λοιπόν, η κοπέλα που έφτασε νόμιζα πως ήταν η καθαρίστρια για το δωμάτιο. Ακόμη περιμένω την κοπέλα των φωτογραφιών. Τα μάτια ήταν μάλλον παρόμοια, τα (μη πρησμένα) χείλη πιθανόν, τα μαλλιά ίσως να υπήρξαν κάποτε έτσι. Όμως η κοπέλα που έφτασε δεν απέπνεε ΤΙΠΟΤΕ από την αίσθηση των φωτογραφιών, μόνο μια επαρχιώτικη αυθάδεια και μια σπουδή να φτάσουμε στην καταβολή των χρημάτων πριν προλάβω και συνειδητοποιήσω τη διαφορά. Για τα σιδεράκια δεν μιλώ, αφού και οι φωτογραφίες δεν αφήνουν την οδοντοστοιχία να φανεί, το διπλοσάγονο όμως το έφαγε το gimp ή το photoshop. Για το βλέμμα ας μη μιλήσω καλύτερα… Το δε κορμί, θύμιζε σμυρνέικο κουλουράκι πλεξούδα. Το στήθος είναι φυσικό και μπόλικο, πάντως όχι C. Ύψος τουλάχιστον 5 πόντους κάτω από το δηλωθέν.

Κανένας ερωτισμός και καμία πρόθεση να συμπεριφερθεί ερωτικά. Φιλιά μπα, περίμενε με κλειστό στόμα σα να κάνει χάρη. Χάιδευε βιαστικά και νευρωτικά, σα να ξεσκόνιζε τραπέζι. Στο σεξ, άστο καλύτερα. Cow ούτε σε ξύλινο αλογάκι, ιεραποστολικό κάποια ανταπόκριση από τα πόδια με ξενέρωτα προκάτ επιφωνήματα, στοματικό rapid και στην κορυφή μόνο με χέρι που διαρκώς αφαιρούσα, με άμεση τοποθέτηση σκούφου, doggy το σώμα ψηλά και γέφυρα μη τυχόν και γίνει κάποια διείσδυση της προκοπής, ζελέ αλλοίμονο…

Διέκοψα τη (στείρα) δοκιμασία πρόωρα πριν το μισάωρο, αφού έβλεπα τη ματαιότητα και ενίοτε γελοιότητα του όλου εγχειρήματος. Την άφησα να παραμείνει δίπλα μου (χωρίς να αγγιζόμαστε), από τακτ. Στη σύντομη και αμήχανη συζήτηση (μιλά αγγλικά), που είπε πως σπουδάζει γιατρός και θέλει να γίνει καρδιολόγος. Ελπίζω να είναι αλήθεια και να γίνει πολύ καλύτερη γιατρός, απ’ όσο είναι συνοδός.

Τη συμπεριφορά του γραφείου τη χαρακτηρίζω μέτρια όχι μόνο για την απόκλιση του promotion από την πραγματικότητα, αλλά και για την καθυστέρηση της κοπέλας (που να ‘ξερα ο μαλάκας! ). Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
miraculous mandarin
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
2.754
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, Elganador, AmoKomA και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2022
πωωωω πολυ κριμα φιλε μου,δεν επρεπε να την εχουν στο γκλαμουρ αυτην οπως τα λες,για αλλα γραφεια ειναι....
review reaction 1 hornyasfuck, srek7
03 Σεπτεμβρίου, 2022
ε τη πουτανα...ουτε για αυτο δεν κανει , γιατρος για το ΙΚΑ και πολυ ειναι
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, maradona7 και 2 άλλα μέλη
03 Σεπτεμβρίου, 2022
@TOMCRUISE δυστυχώς και το Γκλάμουρ έχει κάποιες μέτριες (και κάτω) επιλογές.
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, srek7 και 1 ακόμα μέλος
03 Σεπτεμβρίου, 2022
Τα εγραψα στο νήμα προκαταβολικά, λες και το ήξερα…Κρίμα φίλε αλλά άξιος για το κασκαντεριλικι
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, miraculous mandarin και 1 ακόμα μέλος
03 Σεπτεμβρίου, 2022
@Tomcruise το Glamour έχει καταντήσει γεμάτο φόλες και χαζά σαχλά κοριτσάκια πλέον… καμία σχέση με τα προηγούμενα χρόνια
review reaction 1 greekarmy, hornyasfuck, TOMCRUISE και 4 άλλα μέλη
03 Σεπτεμβρίου, 2022
Το Glamour μέχρι και περισυ το έβαζα ψηλά. Είμαι πολύ απογοητευμένος από αυτούς γιατί βλέπω πως έριξαν απότομα τον επαγγελματισμό τους για να πουλήσουν. Δεν τους εμπιστεύομαι πλέον ούτε στις φωτό που ανεβάζουν ούτε σε αυτά που θα σου πουν στον τηλέφωνο. Θα σου πουν ό,τι θέλεις να ακούσεις και θα σου δείξουν μέσω των φωτό ό,τι 'πρέπει' να δεις. Πόσες φορές ζητάω πράματα που θέλω να γίνουν στο ραντεβού και μου λένε ναι σε όλα ΧΩΡΙΣ καν να ρωτήσουν τις ίδιες τις κοπέλες! Άκυρο από μένα το συγκεκριμένο μαγαζί.
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, TheRealMandigo και 1 ακόμα μέλος
03 Σεπτεμβρίου, 2022
Ειναι σκληρο πρεπει να το αντεξεις αδερφε..
J
Johnykk
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, TOMCRUISE, miraculous mandarin
03 Σεπτεμβρίου, 2022
Και εγώ δεν έχω καλή εμπειρία από το συγκεκριμένο γραφείο Επιπλέον είναι καλοί στο photoshop και είναι πολύ δύσκολο να διακρίνεις τις ατέλειες της κοπέλας Σε κάθε περίπτωση καλά έκανες και ανέβασες την κριτική για να μην την πατήσουν και άλλοι και οι κοπέλες να προσγειωθούν λίγο
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, miraculous mandarin
05 Σεπτεμβρίου, 2022
Κρίμα ποὺ πέρασες ἄσχημα! Πάντως μοῦ ἄνοιξες τὴν ὅρεξη γιά στριφτά σμυρναίκα κουλουράκια!
review reaction 3 TOMCRUISE, miraculous mandarin
06 Σεπτεμβρίου, 2022
ευχαριστούμε για την προειδοποίηση! Γιατί δεν την έστειλες όμως, ξεκαθαρίζοντας στο γραφείο ότι δεν θα κατέβαλες τον οβολό σου; έχεις απόλυτο δικαίωμα άμα οι φωτό δεν έχουν σχέση με την πραγματικότητα και αν η συμπεριφορά της κοπέλας είναι γιούχου
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2