Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Μεσημέρι και κοιτούσα φωτογραφίες από διάφορες κοπέλες πρακτορείων.Ειδα την new arrival Valeria και έκλεισα καπάκι.
Η Valeria χωρίς να την έχουν πάρει τα χρόνια αφού είναι γύρω στα 30 έρχεται για να παρασύρει τον πελάτη στην δίνη της απόλαυσης.Μιλαμε πολύ ορεξατη μας ήρθε...
Τελείωσα την δουλειά μου και αφού έκλεισα το ραντεβού άραξα στο ξενοδοχείο και την περίμενα.
Ανοίγω την πόρτα και βλέπω μια μούνοβα με ένα ανοιχτό φόρεμα μπροστά. Πρώτο μπλακάουτ. Μέχρι να φρεσκαριστεί συνέρχομαι και την περιμένω γυμνός στο κρεβάτι. Ορμάει πάνω μου και με πλακώνει σε μια βαθιά τσιμπούκα παίζοντας και με το χέρι που και που. Επιθετικιά γκόμενα μπαίνω κι εγώ στο παιχνίδι με πιπίλισμα στις ρόγες της και δαχτύλιασμα στην μούνα της. Οι δυο γύροι δεν κατάλαβα πότε έγιναν. Ανάμεσα τους με χαλάρωσε και με λίγο μασάζ.
Να μην τα πολυλογώ η τύπισα είναι επαγγελματίας πουτάνα. Δεν κάνει αρπαχτή και είμαι σίγουρος ότι εδώ θα αποκτήσει πολλούς θαυμαστές.Μιλαει σχετικά καλά αγγλικά και λίγα γαλλικά για όσους ξέρουν την γαλλική...Τα λεφτά τα πήρε στο τέλος συν τα έξτρα για το τελείωμα στο πρόσωπο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 30, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
CS
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, andronikos3, Poetjokey και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2022
Εύγε....
review reaction 1 hornyasfuck
01 Σεπτεμβρίου, 2022
Μπορεις να δωσεις λιγες πληροφοριες για εμφανηση (προσωπο, κωλος, βυζια, ποδια)?
review reaction 1 hornyasfuck
02 Σεπτεμβρίου, 2022
Έχει καλό σώμα αλλά πρόσωπο κακάσχημο για τα δικά μου standards.
Ακύρωσα τη συνάντηση.
8άρι πρόσωπο ???
Ούτε 5 δεν θα της έβαζα.
Τόσο χάλια.
Sorry Cooper.
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3