Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χτες είχα μια πολύ δύσκολη μέρα και το βραδάκι πριν την κάνω για εξοχικό αποφάσισα να πάω να χαλαρώσω στην Αρίνα.

Περιγραφή κοπέλας:

Ύψος:1.65

Βάρος: υπολογίζω στα 58 κιλα

Στήθος φυσικοτατο υπερπαραγωγη

Πρόσωπο: Κλασικό ταταρικο με σημάδια ακμής

Η συμπεριφορά της είναι υποδειγματική όσον αφορά το sevice της. Είναι πρόσχαρη έως αηδιας με θετική αύρα και με πολύ καλή χρήση του social. Φιλιά είχαμε όπως τα θέλω εγώ κινηματογραφικά χωρίς γλώσσα. Φιλιά σε όλο το κορμί είχαμε. Πίπα ξεσκουφωτη είχαμε σεξ είχαμε.

Τι δεν είχαμε: Διάθεση από μέρους μου μου σηκωνόταν και μου επεφτε σε γρήγορους ρυθμούς. Το κορίτσι βέβαια το πήρε πατριωτικά με ερώτηση τύπου. τι; Δεν σε καβλωνω;

Μια χαρά με καβλωνε αλλά η λίμπιντο μου ήταν στο ναδίρ. Παρόλα αυτά έκατσε επάνω μου κουνήθηκε συμπαθητικά πάνω στη πουτσα μου σε cowgirl. Αλλά ο μικρός απεργούσε εχτές. Ξανά πίπα όπως μου αρέσει χωρίς χέρια ξανασηκωθηκε την έβαλα στα τέσσερα αλλά πάλι τα γίδια και τα πρόβατα.

Ακόμα και στην προσπάθεια να χύσω μόνος μου με χεράκι κι αυτό απέτυχε παταγωδώς. Απλά χτες ούτε με γερανό.

Θα κρατήσω όμως την προσπάθεια που έκανε μέχρι και το και 10 να χύσω. Αυτά από μένα geroksouras ou
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, Helena - Nayomi, hornyasfuck και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2022
προτεινω βιαγκρα ή κατι να σου σηκωθει γιατι ειναι τερμα ξενερωτικο να μην σου σηκωνεται να γαμησεις
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1