Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Alexa μου έκανε εντύπωση από τις φωτογραφίες που είδα και μιας και έχω εμπιστοσύνη στο γραφείο την πήρα για 1,5 ώρα σπίτι μου .
Για εμένα από τα πιο όμορφα κορίτσια που έχω συναντήσει , γύρω στο 170 με βυζάρα που γεμίζει καλά όλη την παλάμη και ανοιχτόχρωμες ρώγες που με λίγο πιπίλα γίνονται κάγκελο. Άκρα λεπτά και περιποιημένα , κωλάρα στην θέση της .
Ήρθε με ένα καλοκαιρινό φόρεμα και το όλο παρουσιαστικό της δεν παρέπεμπε σε τίποτα με βίζιτα , μάλλον για την τουρίστρια που βολταρει στο Μοναστηράκι .
Αραξαμε για λίγο , κερασα ένα ποτήρι κρασί και άρχισα να την γδυνω . Το πρόσωπο της ήταν μεν χαμογελαστό αλλά έκρυβε μια μελαγχολία . Φιλιά με όριο , εγώ την εγλυψα παντού , από τα αυτιά μέχρι τα δάχτυλακια των ποδιών . Πεντακάθαρη παντού με ωραία γεύση το μουνάκι της .
Πίπα πολύ καλή , υγρή.
Όταν είχαμε καυλώσει και οι δύο την έριξα στο κρεβάτι για ιεραποστολικό . Ζεστό μουνι και αρκετά σφιχτό , τζελ και μαλακίες δεν χρησιμοποίησε.
Όταν ανέβασα τα πόδια της στους ώμους μου και άρχισα δυνατό πιστονιασμα με κάρφωσε με τα νύχια της στο κώλο μου και τα πνιχτα βογγητα της άρχισαν να γίνονται ουρλιαχτά , εκεί πρέπει να έχυσε και αυτή γιατί έκανε σπασμούς , βγήκα γρήγορα και την έχυσα στο πρόσωπο , στόμα δεν δέχεται .
Όλες οι στάσεις που κάναμε στην συνέχεια ήταν όλες να βλέπω αυτή την φάτσα που είχα την τύχη να γαμαω .
Την είχα Καβάλα πάνω μου για πολύ ώρα μετά χουφτωνοντας τις βυζάρες της και της έχωνα δάχτυλα στο στόμα .
Πολύ καλό γαμησι , αν άφηνε ελεύθερο τον εαυτό της και δεν ήταν κάπου αλλού το μυαλό της θα ήταν όλα 10αρια .
Ευχαριστούμε glamour .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
23.741
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, Greenman13, doc_lin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού