Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την Ρεμπεκα εκλεισε το θεμα ψαξιμο απο την στιγμη που ειδα το βιντεο στην σελιδα της.
Την εκλεισα για μια ωρα και την περιμενα στο ξενοδοχειο που ειχα επιλεξει λογο του οτι δεν μου αρεσουν τα μικρα δωματια ουτε και η ακαταστασια που βρισκω συχνα.
Ειχα ενα μικρο αγχος αφου δεν υπηρχαν κριτικες να διαβασω για να ξερω και πηγα μονο με την υποσχεση της τηλεφωνητριας οτι ειναι καλη περιπτωση.
Τυπικοτατοι με το ωραριο, ακριβως στην ωρα τους ολα.
Η πρωτη λεξη που μου ερχεται στο μυαλο και την χαρακτηριζει ειναι απλα κουκλα...
Φορουσε ρουχα στενα και ανοιχτοχρωμα με οσο το δυνατον λιγοτερο καλυμενο το σωμα.
Φαινονταν οι τορπιλες και η κωλαρα και ευκολα θα μπορουσε να σου σηκωθει αν την εβλεπες στον δρομο.
Φυσικα καταλαβαινεις οτι ειναι κατι παραπανω απο μια περαστικη ειδικα με το εκφυλο βλεμμα της που το εχει για βιτρινα.
Οπως φαινεται ετσι ειναι και στο σεξ. Δεν χανει καθολου χρονο, ειδικα με το χαμηλο επιπεδο στα αγγλικα δεν εχεις και τιποτα να πεις αλλα αντιθετος εχεις πολλα να κανεις.
Εβγαλε τα ρουχα και απεφυγα να την κοιταω πριν πλυθει γιατι ηταν για σκισιμο.
Στο κρεβατι ξεκινησαμε φιλια με γλωσσα και προκαταρκτικα σε ολο το σωμα.
Το στοματικο της ακαποτο και φουλ προστυχια, φτυσιματα και κοιταγματα στα ματια να σου δηλωνει οτι ειμαι γεννημενη για αυτο που κοιτας, απο βαθος καπου δυσκολευτηκε αλλα τελικα τον πηρε μεχρι τον πατο μεσα στο λαρυγγι και ακολουθησε γλειψαρχιδι με μανια.
Πριν απο αυτο ειχα κανει το τρελο γλυψιμο στα βυζια της που ειναι το καλυτερο μερος να την χυσεις και μετα ακολουθει ο κωλος της.
Μυριζε πολυ ωραια και μια αμφιβολια για την καθαριοτητα της δεν προεκυψε.
Για πρωτο γυρο την πηρα κατευθειαν στα τεσσερα για λιγα λεπτα γιατι οπως καταλαβαινετε με ειχε φερει ηδη πολυ κοντα στο χυσιμο με το τσιμπουκι.
Αποκορυφωμα ηταν οτι καρφωνοταν πανω μου ενω δεν βιαστηκε να ξεκινησει βογγητα, η συνεχεια στον δευτερο γυρο ειχε αρκετα φωνητικα.
Μετα το μπανακι ξεκινησαμε πιο ομαλα με ιεραποστολικο το οποιο μετατραπηκε σε καβαλημα.
Εκει βρηκε τον εαυτο της και αρχισε ωραια κουνημα, ρυθμικο και με τα βυζια να χορευουν πανω κατω. Την αφησα για λιγο να απολαυσω την θεα και μετα εβαλα μπρος εγω την μηχανη και την πηρα στα τεσσερα ξανα.
Στο τελειωμα την εβαλα να γονατισει μπροστα μου και της εχυσα τα βυζια με μια πιτσιλια να την πετυχαινει στο πηγουνι χωρις να την ενοχλει στο παραμικρο.
Κανει και αναλ που πολυ θα αξιζει μαζι της, ειμαι σιγουρος, και πιστευω θα εχει και τις ιδιες αντοχες με το κανονικο σεξ.
Επομενος καταλαβαινετε οτι ηδη ψηνομαι και για δευτερη φορα μαζι της, αν γινει θα σας γραψω ξανα μονο και μονο για το πρωκτικο, να σας πω τις εντυπωσεις μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 24, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, geroksouras, ilivefortits και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού