Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 6 10
Call-Girls 17422
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα συναγωνιστές το ραντεβού με την Σονια εξελίχθηκε σε μέτρια πράγματα. Η συνεννόηση με το γραφείο όπως πάντα άψογη και τσουπ στο ξενοδοχείο το κορίτσι.
Θα δείτε μια νταρντανα γυναίκα (πιο πολύ χοντρουλα θα την χαρακτήριζα) με σχετικά όμορφο πρόσωπο και φυσικά με τεράστιες βυζάρες και εκεί θα κολλήσεις. Στα του αγώνα θα σας κάνει μια καλούτσικη πιπα, ασχολείται και με τις μπάλες, σε εμένα μόνο με την γλώσσα της στις μπάλες, και στο γαμισι δεν θα σου πει όχι σε κάτι, αλλά χωρίς να είναι κάτι σούπερ. Ξέρει ότι το μεγάλο ατού της είναι οι βυζάρες της και στις δίνει αβέρτα στο στόμα και εγώ τα καταευχαριστηθηκα, καθώς όπως λέω σε κάθε κριτική μου είμαι μέγας βυζολαγχνος. Επίσης φιλάει με γλώσσα, αλλά μάλλον το κάνει από αγγαρεία, πότε δεν θα επιδιώξει να σε φιλήσει, μόνο όταν πας εσύ, τότε θα ανταποδώσει τα φιλιά σου. Μιλάει Αγγλικά και μπορείς να πεις δύο κουβέντες, κοινώς το έχει στο μπλα μπλα, χωρίς να τρώει χρόνο.
Με εμένα έγιναν 3 στάσεις, η πρώτη σε cow για να χουφτωνω τις βυζάρες, μετά την γύρισα ανάσκελα και εγώ στα γόνατα για να έχω ελεύθερα τα χέρια μου και έτσι ήρθε το τέλος. Τα έριξα στο σώμα της.
Μπανακι λίγο μπλα μπλα, όταν της είπα για δεύτερο γύρο δεν έδειξε να δυσανασχετεί, αυτό πάει στα υπέρ της, πάλι πιπα, όχι κάτι σούπερ, μετά πάλι αυτή από πάνω και στην συνέχεια στα τέσσερα, έδειξε να αντέχει τις υψηλές στροφές, να ξέρετε έχει μεγάλο κωλο, όπου και τελείωσα.
Γενικώς από το ραντεβού μου μένει μια κρυαδα και γρήγορα θα ξεχαστεί!!!
Αυτά από εμένα και καλό Φθινόπωρο να έχουμε!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
22.278
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, TOMCRUISE, mancunian1986 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2022
Got the same impression man.
She is good for curvy lovers like me. But you get the feeling she is chill and only warm as act.
So not a total pro but as you say she do what you want in sex.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1