Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση έκπληξη γιατί δεν το περίμενα να περάσω τόσο καλά. Όταν άνοιξε την πόρτα σχεδόν γυμνή με μια μόνο ρόμπα total black άλλαξαν όλα. Είδα μπροστά μου το όνειρο κάθε πουτανιαρη.Στεγνό κορμί ψηλό Καμαρωτο ανάστημα με τον κώλο ψηλά και ένα πρόσωπο πολύ όμορφο με ελαφρώς ενισχυμένα χείλη.
Στεγνό μουνί που όταν την γαμούσα με τραβούσε και με κρατούσε μέσα της και μόλις την έχυνα με κοιτούσε με αυτά τα ανοιχτόχρωμα μάτια και έλιωνα. Τσιμπουκωμα λίγο επιφανειακό στην αρχή που στη συνέχεια πήρε και παπάρια παραμαζωμα.Τι πιο καύλα από το να βλέπεις να μπουκώνει τον πούτσο αυτος ο μουναρος. Περιττό να πω ότι έχυσα δυο φορές και χωρίς άγχος γιατί δεν κοιτάζει την ώρα απλά αφήνεται.Λεφτά ούτε που ασχολήθηκε από την ώρα που μπήκα στο δωμάτιο το φρόντισα μόλις μπήκα. Εκτός από την προσωπική καθαριότητα είναι και πολύ επιμελής με τον χώρο της δίνοντας ένα επιπλέον συν. Και βέβαια θα ξαναπάω να ρίξω και ένα anal. glamour σκίζεις τελευταία τα άφησες όλα τα καλά για το τέλος του καλοκαιριού;

Υγιαινετε μάγκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 23, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
xlm
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
7.464
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ypogeio reuma, james034, Ntaffy2 και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2022
Εγω αν ημουν αυτη δε θα σε αφηνα με τιποτα! Αλλα επειδη λιγο πολυ οι πουτανιαριδες ειμαστε στο ιδιο μενταλιτυ αν δε παιζει αισθημα χριστουγεννα θα κανεις μαζι μας(και πολυ ειπα)! Πλατύ χαμόγελο
review reaction 3 WRAIOS, hornyasfuck, roughfucker και 1 ακόμα μέλος
28 Αυγούστου, 2022
@pilofori
αφου ρε φιλε οι γυναικες εχουν γινει ειδωλα..
αδειες εντελως εσωτερικα, πού να αισθανθουν το οτιδηποτε ???
μονο η εξωτερικη εικονα τους νοιαζει..κι η δικη μου ετσι ειναι.
εμεις ρε φιλε ειμαστε μεν πουτανιαρηδες αλλα επειδη ακριβως εχουμε συναισθηματα κ γουσταρουμε τις γυναικες, πληρωνουμε για να νιωσουμε εστω κ μ'αυτον τον κιβδηλο τροπο αυτα που μας αρεσουν..
Οι αλλες μπορει να μεινουν αγαμητες 2-3 χρονια κ να μην τους κανει αισθηση..
Εγω θελω ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ να νιωθω γυναικεια χειλια, μουνοχειλα, βυζια, γυναικειο κωλο, γυναικεια χερια κ να γλειφω γυναικεια αλαβαστρινα ποδια....
Ζηταω πολλα γαμω το κερατο μου ???????
review reaction 2 review reaction 3 review reaction 1 WRAIOS, hornyasfuck, Athens και 3 άλλα μέλη
29 Αυγούστου, 2022
Καλῶς ὅρισες @roughfucker . α) Ἄν δέ μιλᾶτε οὔτε λεπτό γιατί δέν τό'χει στὴν ἐπικοινωνία, σέξ, μάμ, καί πάρτυ κάνετε;! β) Δηλ. στὴν οὐσία ἀντικατέστησες τίς πολλές μέ μία;! ΔΕ ΛΕΕΙ!
10 Οκτωβρίου, 2022
" Εγω θελω ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ να νιωθω γυναικεια χειλια, μουνοχειλα, βυζια, γυναικειο κωλο, γυναικεια χερια κ να γλειφω γυναικεια αλαβαστρινα ποδια....
Ζηταω πολλα γαμω το κερατο μου ??????? "

Τον ουρανο με τ' αστρα ζητας...... αλλα καμμια φορα το συμπαν ειναι γενναιοδωρο. Keep Walking....
22 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3