Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Call-Girls 32161
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διαβάζοντας τις πολύτιμες εμπειρίες μελών περίμενα μια κοπέλα συγκρατημένη και επιφυλακτική. Η πρώτη εντύπωση μόλις την είδα ξαφνιάστηκα διότι την περίμενα σε μεγαλύτερη ηλικία από αυτή που αναγράφεται στην καρτέλα του γραφείου. Είναι ή δείχνει σάν μια δευτεροετής ή τριτοετής σε κάποια σχολή. Ένα κορίτσι που θέλεις να φλερτάρεις, ένα κορίτσι που θέλεις να νιώσεις τον πρώτο χωρίς υπερβολή νεανικό έρωτα, έτσι ένιωσα μαζί τής. Από την πρώτη στιγμή είδα το κοριτσάκι που ίσως μου ταιριάζει και όταν ξεδιπλώθηκε ήμουν σίγουρος ότι θα περάσουμε και οι δύο πολύ, πολύ όμορφα. Οι φωτό που ταιριάζουν πολύ είναι στην πολυθρόνα φορώντας λευκά εσώρουχα. Από την πρώτη στιγμή φιλί να νιώθω την απαλή γλώσσα της στην γλώσσα μου, να κλείνει τα μάτια της το άγγιγμα της επάνω μου, να αρχίζει να αναπνέει βαριά προδιαθέτει ρομαντικό ραντεβού. Οι φωτό του γραφείου που δείχνουν το σώμα της είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα με κανονικά κιλά και στήθη όπως οι φωτό με ανταποκρίσιμες θηλές. Από τις λίγες φορές θα έλεγα σαν συμπεριφορά πέρα από το sex με εξέπληξε ευχάριστα ο χαρακτήρας της, η απλότητα της, το χιούμορ τής, το ενδιαφέρον να περάσω πολύ καλά μαζί τής!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.597
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 borbi2525, The Saint*, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2022
γεροντοέρωτες

Π
review reaction 3 hornyasfuck, company of heroes tho
22 Αυγούστου, 2022
Καλά όλα αυτά αλλά νεανικό έρωτα νιώθεις άμα είσαι και συ νέος, αλλιώς λέγεται πληρώνω για να μου κάτσει μια που με σιχαίνεται
K
kokoretsakias93
review reaction 3 hornyasfuck, company of heroes tho
23 Αυγούστου, 2022
Παντα τετοια
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, company of heroes tho
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3