Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 12 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 53947
Γενική βαθμολογία
 
1.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλησπέρα σε όλους
Είχα πολυ καιρό να γράψω γιατί προτιμώ να βλέπω κάποιες κριτικές και να στοχεύω!!
Γράφω απλά γιατί είμαι πολυ τσαντισμένος και επειδή τα λεφτά δεν τα βρίσκουμε στο δρόμο τουλάχιστον να περνάμε καλά ! Η δυο μεμπερ που γράψανε τη κριτική για την Ρέιτσελ δεν τους θεωρώ με την καμια μεμπερ , απλά άλλους σκοπούς έχουν !! Το κακό είναι ότι αυτή η κοροϊδία είναι άσχημο πράγμα!!
Για τη κοπέλα έχω να πω ότι δεν έχει καμία σχέση με αυτό που βλέπετε , από στοματικό αστα να πάει από σώμα ;;; Άμα αυτή έχει κωλο στο θεό Ε τότε πάω μα πηδήξω από Ακρόπολη , βυζος;; Μικρός αλλά τίποτα το ιδαιτερο! Πρόσωπο;; Βάλε σακούλα ! Γενικά το σέρβις ένα χαλί μαυρο και πέρα ότι μου έκανε και χαρη που τη συνάντησα 1800, και το λέω λες και πήγα 4 το πρωί και ήταν κουρασμένη!!!
Αυτά παίδες και ότι κριτική γράφουν αυτή η δυο ούτε καν μα μπαίνετε στο κόπο!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 18, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
DECO718
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
584
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, Moku, doc_lin και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

33 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2022
Eχω να πω μετα απο λιγη ερευνα κ οτι το ο ντεκο εχει ριξει αρκετα χεσιμο στης κριτικες του (δικαιωματα του). Αλλα κ τα προφιλ με 200 κριτικες ειναι επιφοβα αυτα. Επισης παιδια να μαθετε λιγο να κρινετε απο φωτο στη συγκεκριμενη το προσωπο κρυβεται. Οταν φορανε κορμακια επισης να σας βαζει σε υποψιες. κτλπ οτι δεν δειχνουν ειναι μειον συνηθως. Αυτα κ πηδατε υπευθυνα κ με αγαπη κμ ην βγαζετε αποθημενα.
J
Johnykk
review reaction 1 hornyasfuck, Stavros(2)
20 Αυγούστου, 2022
Συμφωνώ απόλυτος για όλες του τις κριτικές και μπράβο . Η συνθια , η Liza , nagia ήταν στα top παλιά . Σωστότατος και για την παραμορφωμένη στη μουρη Olivia . Και ελάτε τώρα να μου πείτε ότι η Κατερίνα 20 είναι καμία μουναρα στη φάτσα και κάνω λάθος . Έχασες το δίκιο σου στη κριτική σου με το κράξιμο που έριξες αλλα από μάνα πολλά +++ για τις κριτικές σου .
review reaction 1 Elganador, hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 201295
20 Αυγούστου, 2022
Αναρωτιέμαι γιατί δεν αναρτώνται όλα τα σχόλια
review reaction 1 hornyasfuck
20 Αυγούστου, 2022
Εγώ παντως δεν έχω πειστεί από καμία πλευρά! Κάτι δεν μου κάθεται καλά. Εχω τα ερωτήματα μου.
1. Ο παραπονούμενος γιατί δεν σηκώθηκε να φύγει όταν είδε την κοπέλα και έκατσε. Μήπως δεν μας τα λες όλα?
2. Οι άλλοι 2 μηπώς έπεσαν στην λούμπα του εκπτωσάκια?
review reaction 1 hornyasfuck
20 Αυγούστου, 2022
Πάντως ο συναγωνιστής δεν έχει άδικο Το γραφείο έχει αρχίσει και βάζει υπερβολικά ρετουσαρισμενες φωτό από τα κορίτσια Παλιότερα χρησιμοποιούσα μόνο αυτό το γραφείο γιατί μπορούσα να διακρίνω πως ήταν η κοπέλα αλλά η τελευταία επιλογή μου δεν την αναγνώρισα καν όταν έφτασε Το πρόβλημα είναι οτι και τα αλλά γραφεία δεν είναι καλύτερα
20 Αυγούστου, 2022
o ανθρωπος περασε χαλια και την καταποντισε απο τα νευρα του
φυσιολογικη σχετικα αντιδραση
παντως για να δωσουμε τα του καισαρος τω καισαρι
ο Andronikos3 σε σχολιο στην κριτικη του εγραψε οτι ΚΑΜΙΑ απο τις φωτογραφιες δεν αντικατατροπιζει την πραγματικοτητα
το οτι του αρεσε ειναι δικο τους γουστο και δικο του καπελο
G
geroksouras
review reaction 1 andronikos3, hornyasfuck
21 Αυγούστου, 2022
τυπε εγω δεν ξερω ποιος ειναι ο τρελος ή ο προμοτορας στην υποθεση και ουτε με νοιαζει, αλλα οι κριτικες γραφονται για τις κοπελες και οχι για τα μελη, και αυτο το λεω ξεκαθαρα για τον τιτλο της κριτικης σου και οχι για την αναφορα σου στους συγκεκριμενους, η οποια θα μπορουσε να ειναι με επιφυλαξη μιας ΚΑΙ οι δυο αναφερθηκαν στις φωτο της (και παντα παιζει και η πιθανοτητα να σου στειλαν -εσκεμμενα ή μη- λαθος κοπελα)...
Αυτο παντως, δεν ειναι κριτικη, ξεκατινιασμα ειναι. σορρυ κιολας.
Εχω παρακολουθησει μπολικες κριτικες κυριως του ανδρονικου, και ξερω οτι για το ιδιο γραφειο εχει ακομα και προσφατες κριτικες που δεν εμεινε ευχαριστημενος. Ή στραβος ειναι ο γιαλος ή στραβα αρμενιζουμε...
review reaction 1 hornyasfuck, CaptainK, spipis71
21 Αυγούστου, 2022
Deco κρίμα που πέρασες χάλια ρε φιλαράκι. Να συνοψισουμε ομως.Οι φωτογραφίες στο πρόσωπο δεν είναι αντιπροσωπευτικες γιατί το κρύβουν και είναι ξανθιά. Κωλος όντως είναι στο Θεό και το στηθος είναι 1 προς 2 καλοσχηματισμενο. Αν ο κωλος ήταν χάλια είδες άλλη....απλά. Ύψος στο 1,7 ,σώμα μπαλαρίνα.Υπηρεσιες την ειδα πριν 1 μήνα και βάλε, δεν γνωρίζω τι γίνεται πλέον. ..αγγλικά καλα, μάτια γατίσια, πράσινο κάτι αν θυμάμαι καλά. Αν έχεις την όρεξη να μας μειώσεις δικαιωμα σού (γραφει κάποιος ότι δεν του αρέσει όπως γράφω και δεν με διαβάζει ,για εμένα ο καλύτερος του χώρου εδω μέσα).Τονιζω πάντα ότι στο incall όταν δεν σου αρέσει κάτι φεύγεις. Στο outcall ζητάς άλλη. Εσυ και πήρες και έμεινες, σκέψου το γιατί...αυτά...(Annapurna παρτουζα πότε θα κανονίσουμε μην βγει αδίκως η φήμη)
review reaction 1 Annapurna, paparotriftoulas, spipis71
21 Αυγούστου, 2022
Είσαι η ντροπή των κριτικών του φόρουμ.
Δεν λες τίποτα για το κορίτσι και επικεντρώνεσαι μόνο στο πως να μας διαβάλλεις.
Είσαι ένας ψεύτης επικίνδυνος μισογύνης που ποστάρει μόνο στο νήμα των μασάζ και ξαφνικά αποφάσισες να συναντήσεις κορίτσι από γραφείο.
Αμφιβάλλω αν είδες το ίδιο κορίτσι.
Σε έβαλαν οι κολλητοί σου να γράψεις ψεύτικη κριτική.
Η κριτική αυτή δεν έπρεπε να ανέβει.
Είσαι ... F A K E ... με θαυμαστικά !!!
Και να πάς να γαμηθείς εσύ !!!
review reaction 3 hornyasfuck
21 Αυγούστου, 2022
Το αυτονόητο λες φίλε νήματοθετη.
Προφανώς και δεν διαβάζει κανεις τις κριτικές τους (ειδικά annapurna) , ότι χειροτερο.
review reaction 2 hornyasfuck
33 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3 4