Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 70 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με το κοριτσι στο σπιτι μου. Ημ/νια: καπου μεσα στον ιουλιο.

Η διαφορα απο τις φωτο ειναι πολυ μικρη. Συμπεριφορα αψογη επαγγελματιας που ομως θα εβγαινες κι για καφε.

Σωμα: 1.70-1.75 60-65κιλα. Πηγαινει γυμναστηριο κι φαινεται. Δερμα απιστευτο κι πολυ μαυρισμενο. Ματια ανοιχτοχρωμα με τελειο βλεμα. Το μουνι της πεντακαθαρο με μεγαλα μουνοχειλα σκουροχρωμα. Πισω τρυπα εξησου πεντακαθαρη. Βυζαρες δεν θα λεγα οτι εχει αλλα ειναι ΟΚ.

Στα του σεξ, οπως εχουν αναφερει κι αλλοι, απο τις καλυτερες πιπες που μου εχουν κανει. Επισης τα καταπινει, πολυ βασικο για μενα (να το βλεπω). Γλυφει παντου, οταν λεμε παντου, παντου κι το γουσταρει. Δεν χανει χρονο. Στον αγωνα, η καλυτερη της σταση ειναι στα 4 μιας κι η κολαρα της ειναι απο αλλο πλανητη.

Και τις 2 φορες, μετα απο αρκετη ωρα κι πολλες στασεις τελιωσα στο στομα της οπου τα καταπιε ολα (Την πρωτη παιζει να εβγαλα μισο λιτρο)

Να αναφερω πως την εχω ξανασυναντηση στο παρελθον κι σιγουρα θα την ξανασυναντησω στο μελλον. Αξιζει τε λεφτα της. Επισης θεωρω οτι θα αξιζε κι παραπανω ωρα. Οσο για τις βυζαρες, ετσι κι τα εφτιαχνε θα μπορουσε να ζητησει 200+

Γαμηστε την παιδια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
817
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, sakarvats, kwstasxat και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού