Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ήθελα πολύ να δω τη νεαρά αλλά είχα και μία προαίσθηση να μην το κλείσω το ρημάδι.
Τέλος πάντων το έκανα.
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα μεν αλλά...
...υποτίθεται το έκλεισα για τις οχτώ (σε γνωστό χοτέλ της πόλης).
Πήγα, πλύθηκα, γυαλίστηκα και περίμενα.
Πάει οχτώ κ ψιλά και λέω ωχ...
Πάει οχτώ και δέκα και παίρνω το γραφείο γιατί μπας και.
Χτυπάει μέχρι που πέφτει η γραμμή. Περιμένω λίγο ακόμη και η κορασίδα δεν φαίνεται.
Σκέφτομαι μην προέκυψε κάποιο πρόβλημα αλλά πως θα μάθω; Λίγα λεπτά μετά ξαναπαίρνω.
Απάντησε στην δεύτερη κλήση για να μου πει να περιμένω λίγο.
Περιμένω κι εγώ σαν χαζός αφού με έβαλε στο hold εώς ώτου και το hold να κουραστεί και να αφήσει την γραμμή να πέσει.
Κάνω ένα γκρρρ... και το αφήνω να πάει +25.
Ξαναπαίρνω και εν ολίγοις...
για να μου πει ότι σημείωσε την ώρα για οχτώμιση και της λέω πως αφού είπα οχτώ και μου λέει συγγνώμη, της λέω αν υπάρχει πρόβλημα πείτε μου, όχι περιμένετε, μιλάει με τον οδηγό φτάνουν λέει σε 5, λέω καλά εντάξει.
Σιγά μην έρθουν σε 5 λέω 'γω σε μένα και τώρα με ακούω. Αργά όμως.
Η κοπέλα έρχεται στις 8:40 με τζιν σορτσάκι, απλό μπλουζάκι και σαγιονάρες.
Είναι σχεδόν όπως οι φωτό, όντως ούτε 1.60μ, (δεν με χαλάει) με πολύ πιο κοντά μαλλιά απ'ότι στις φωτό και κατά την ταπεινή μου γνώμη πάρα πολύ όμορφη.
Χαιρετάει λέγοντας σόρρι που άργησε 10 λεπτά, ΣΤΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΚΑ, και λέω από μέσα μου την πατήσαμε μεσιέ και απ' έξω μου της λέω ευγενικά και με περισότερες λέξεις "δεν πειράζει" για να μην το κουράσω γιατί:
α) είχα χαλαστεί,
β) δεν ήθελα να χειροτερέψει η φάση και
γ) μπας και το σώσουμε. (είναι μουνάρα)
Δίνει ένα απλό φιλί στα χείλη καταλαβαίνω ότι λέει να πάει στο ντους που δεν κάθησε πολύ και επιστρέφει.
Όταν όμως βγήκε, το πέταξε το "Money please" (αυτό ήξερε να το πει).
Της τα δίνω χωρίς να δείξω ότι δίνω σημασία.
Πλέον με ακούω που μου λέω μάπα η σάμπα.
Έρχεται στο κρεβάτι και αρχίζει τα πορτογαλέζικα να μου πει ότι πήρα το βασικό πρόγραμμα, λέω ναι, "δεν καταλαβαίνει" να το ξαναπεί να το ξαναπώ και να "προσπαθεί" με google translation να συνεννοηθούμε για κάτι το οποίο ήδη ήξερε.
Ναι κοπέλα μου τα βασικά. Φεύγει κ άλλος χρόνος μαζί με κ άλλη καλή διάθεση.
Αρχίζει το λοιπόν το παιχνίδι, φιλάει ναι, με γλώσσα ναι (αλλά μαζεμένη διακριτικά) και μου τον παίζει ταυτόχρονα (γιατί ξέρει τι κάνει). Την σταματάω γιατί δεν πάω για δίμπαλλο και δεν υπάρχει χρόνος και η διάθεση δεν είναι καλή πλέον.
Την καθοδηγώ ελαφρώς για να "πάμ' παρακάτω".
Πεολειχία, στοματικό, τσιμπούκι, όπως θέλετε πέστε το, αλλά όταν στο σάιτ λέει OWO εγώ ο σχεδόν αγράμματος νομίζω ότι σημαίνει χωρίς προφυλάκτιξ και όχι αυτό που ακολούθησε.
Τον πιάνει, τον παίζει κι ελαφρώς, βγάζει αντισηπτικό κατιτίς ξερώ γώ τι ήτανε? τον τρίβει με αυτό, βγάζει κι ένα πεοσκούφι και μου το φοράει. Δεν φέρνω αντιρρήσεις γιατί είμαι βέβαιος ότι το παιχνίδι είναι για να γίνει μανούρα και να φύγει.
Ακόμη κ χωρίς αυτά όμως το τσιμπούκι της δεν μ' άρεσε.
Δεν εννοείτε αλλά όχι τα παιδιά από κάτω δεν τα ανέλαβε και κατόπιν ήθελα να την σταματήσω για να μην ξεκαυλώσω εντελώς κιόλας.
Της κάνω νόημα να ανέβει που το έκανε, αλλά ήμουν ήδη σε φάση όμως που όσο όμορφη και να την βρίσκω δεν γουστάρω ρε φιλενάδα.
Μετά από λίγη ώρα το άδοξο τέλος.
Υπόψιν είναι κοντά 9:15 τώρα. Στράβωσα και το κοίταξα. Πέντε λεπτά μετά (ντους αυτή κ γω και μισή βλακεία ενδιάμεσα) σηκώνεται να ντυθεί.
Όπα λέω, και με πολύ περισσότερα λόγια εξελίχθηκε το:
... όχι ντίαρ. παρά είκοσι ήρθες, παρά είκοσι θα φύγεις.
Μου λέει (Θυμήθηκε κάποια λίγα αγγλικά και καλύτερα πως δουλεύει το γκουγκλ) μα ήρθα 8:30 και μπαίνει αλάρμ από την ρεσεψιόν. "Ω ρε φίλε" λέω.
Τσουκ... ήρθες παρά είκοσι, παρά είκοσι θα φύγεις.
Το ραντεβού ήταν στις οχτώ. Δεν γίνεται γιατί ήμουν σε άλλο ραντεβού, οκ λέω, μάλλον έκανε "λάθος" το γραφείο.
Δεν της είπα ότι αυτό όμως πλέον δεν το πιστεύω.
Στην συνομιλία πέταξε διάφορες passive/aggressive γενικότητες όπως και το ότι θα ανεβάσει την ταρίφα της γιατί είναι η μόνη λέει με διπλή γλώσσα.
Διατηρώντας την ηρεμία μου και για να κάτσει μέχρι τελευταίο λεπτό της ώρας που πλήρωσα, δεν γύρισα να της πω:
Και; Τι να το κάνω άμα δεν την νοιώθω με τις μαλακίες που μου φοράς κ άμα την κουμπώνεις στις αμυγδαλές σου;
Κάθησε μέχρι που στο +38 έστειλε μήνυμα ο οδηγός από κάτω να της θυμήσει να φύγει +40 το οποίο είδα γιατί όλη η συνομιλία που υπήρχε ώς τότε ήταν μέσω του κινητού, την οποία ξεκίνησα μπας και μάθει πως είναι να τρως τον χρόνο του άλλου.

Είμαι σίγουρος ότι κάποιοι πέρασαν καλά μαζί της.
Επίσης είμαι σίγουρος ότι και άλλοι φάγαν φόλα σαν αυτή εδώ.
ΘΑ κάνει ότι κάνει αλλά εγώ την βρήκα πολύ διεκπεραιωτική.

Δεν θέλω να σας κουράζω άλλο , αλλά ένας συναθλητής με έσωσε από την Φελίσια εκ Νορβηγίας του ίδιου γραφείου που θα έπαιρνα σαν πρώτη επιλογή αλλά διάβασα την κριτική του και με έσωσε από 'κει.
Οπότε είπα να γράψω κι εγώ την δική μου με την Ίζα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
805
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, cocos30 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2022
Αυτό με τη διπλή γλώσσα τι φάση ? Σκιάχτηκα..
review reaction 1 Thundercat, megajon1975, Quarantaris και 1 ακόμα μέλος
17 Αυγούστου, 2022
Ηθελα να ρωτήσω πως είναι να σε γλείφει δίγλωσση αλλά μετά διαβασα γ την καποτα κ ξενερωσα
review reaction 1 Quarantaris
17 Αυγούστου, 2022
καλά έκανες και έγραψες την κριτική. φανταζομαι θα έχεις μετανιώσει εκατό φορές που δεν ακύρωσες το ραντεβού για κάποια άλλη, με την ευκαιρία της καθυστέρησης
review reaction 1 Quarantaris
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3