Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 40 10
Call-Girls 103490
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την μικρή την είχα lockαρει καιρό καθώς είναι αρκετούς μήνες στην Αθήνα αλλά τελευταία στιγμή άλλαζα επιλογή.
Τελικά το αποφάσισα και πριν μερικές ημέρες την έκλεισα για δίωρο στο σπίτι μου .
Είναι ένα Μινιόν κοριτσάκι 24 χρονών από Ουκρανία , κάτω από 1,60 με όμορφα μάτια λεπτό κορμάκι και δύο βυζάκια μαρμάρινα.
Στην είσοδο υπήρχε μία αμηχανία καθώς με έβλεπε από το 1,85 το δικό μου ..
Ήρθε μέσα , υποφερτα αγγλικά , τσιγάρακι μπάνιο και μόλις βγήκε ξεκίνησα επίθεση.
Αρχίσαμε να γλυφομαστε όρθιοι και σε λίγο έπεσε στο γόνατα για τσιμπούκι.
Γλύφει παντού με πολλά σαλάκια και σε χρόνο dt με είχε κάνει πέτρα .
Μου φόρεσε λάστιχο και με το μικροσκοπικό χεράκι της με τραβούσε προς τον καναπέ όμως είχα άλλο σχέδιο , την σηκώνω ψηλά στα όρθια (η κοπέλα είναι 45 κιλά) και την καρφώνω πάνω μου .
Εκεί έγινε το κάτι άλλο , άρχισε να φωνάζει , είχε καρφώσει τις νυχάρες της στην πλάτη μου , εγώ χτυπούσα μήτρα και την γλωσσοφυλαγα ,ένιωθα και την παραμικρή πτυχή της τρυπουλας της .
Εν τω μεταξύ σε αυτή την στάση δεν μπορούσε να κλέψει , την χτυπούσα συνεχώς πάτο , εξού και ο τίτλος.
Άντεξα ένα πεντάλεπτο έτσι να την γαμαω στα όρθια και το τέλος ήρθε βαθειά μέσα της .
Εξουθενωμένοι και οι δύο , μάλλον τελείωσε και αυτή , κάναμε μπανάκι και αραξαμε .
Με κοιτούσε περίεργα μετά από αυτό που της έκανα, αλλά βοηθάει το σώμα της για αυτό και τελικά αρχίσαμε τα γέλια .
Η υπόλοιπη ώρα κύλησε σε καναπέ , κρεβάτι , και ξανά στα όρθια , όσο μπορούσα ακόμη να αντέξω.
Τσιμπούκι πολύ καλό , γλωσοφιλα βαθιά , την πήρα σε ότι στάση υπάρχει , δεν είπε όχι πουθενά αλλά άφηνε μια αύρα επαγγελματισμού, όχι απαραίτητα κακό αυτό.
Τώρα για τα 160 την ώρα δεν το κατάλαβα εφόσον οι περισσότερες παίζουν στα 140 .
Εντάξει δεν τα έκλαψα , πέρασα καλά αλλά πήγε 320 το μαλλί .
Έβαλα τρία 8αρια και τρία 7αρια πιστεύω να είμαι δίκαιος .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.120
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., TOMCRUISE, Antonis_Greece4 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2022
Ευχαριστούμε για την κριτική. Οι φωτογραφίες είναι ακριβείς; Τατουάζ έχει; Σκέφτομαι και εγώ να την κλείσω αλλά κολλάω στα 160e...
review reaction 1 ButtLicker, hornyasfuck
13 Αυγούστου, 2022
Οι φωτογραφίες είναι επαγγελματικές αλλά ακριβής.
Tattoo έχει κάτι γράμματα κάτω από το βυζάκι , περνάνε απαρατήρητα . Το πρόσωπο της όταν είναι καυλωμένη είναι πιο όμορφο πιστεύω από τις φωτογραφίες .
160 όντως είναι πολλά και εγώ το σχολίασα αλλά πηδάς ένα μουνάκι αστέρι . Αυτό το να το σηκώνεις από το κωλαρακι και να το καρφώνεις άνετα δεν μπορούν να το κάνουν όλες οι κοπέλες .
Αποκλειστικά για λάτρεις petite , αν ψάχνεις πιασίματα δες αλλού.
review reaction 1 hornyasfuck, Johnstef
13 Αυγούστου, 2022
160 και τα εκανες ολα εσυ απο οτι διαβαζω...
review reaction 3 hornyasfuck
13 Αυγούστου, 2022
Τύπε μου εγώ με το "όλα" θεωρώ ότι μπαίνω σε όλες τις τρύπες .
Η μικρή δεν δίνει κώλο όποτε με τα 160/ώρα δεν τα έκανα όλα .
review reaction 3 ButtLicker, hornyasfuck
15 Αυγούστου, 2022
Τό ὅτι πῆρε ὁ πελάτης τὴν πρωτοβουλία δέ σημαίνει ὅτι τό κορίτσι δέν τά κάνει ὄλα. Τό πρωκτικό ἄλλο θέμα...
review reaction 1 ButtLicker
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5