Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μυρτώ για μένα είναι η επιτομή της συνόδου. Αρχικά είναι μια κυρία με Κ και το καταλαβαίνεις με το που το δεις. Ήμουν, ειμαι και θα συνεχίσω να ειμαι μεγάλος φαν της! Η γυναίκα έχει ένα απίστευτο σώμα, γυμνασμένο τόσο όσο πρέπει για το δικό μου γούστο, που με το που την δεις δεν γίνεται να μην καυλωσεις. Είναι τρομερά ευγενής και όχι απλά ευγενική, με αποτέλεσμα να γίνεται όλο και καλύτερο το ραντεβού. Το ντύσιμο της ειναι παντα κλασατο και πραγματικά αισθάνεσαι οτι έχεις βγει με την διευθύντρια μιας πολυεθνικής.

Στα του αγώνα, είναι παρά πολύ καθαρή και προσεγμένη ενώ θα προσπαθήσει να ικανοποιήσει οποία επιθυμία έχεις αναφορικά με τα ρούχα. Φανταστική πίπα, βαθιά, με παρά πολύ καλή περιποίηση της περιοχής και μεγάλη θέληση να περάσεις καλά. Όταν όμως στηθεί στα 4 εκεί θα τα δεις όλα. Συμβουλή, βρεις χώρο με καθρέφτη και καντο εκεί μπροστά - θα νομιζεις οτι είσαι με κάποια milf πορνοστάρ.

Η κοπέλα είναι στην κατηγορία milf/cougar και δεν το κρύβει άλλωστε. Όσοι λοιπόν είστε λάτρης του γυμνασμένου κορμιού και μιας πραγματικής γυναίκας, σπεύσατε.

Εγώ σίγουρα θα την ξαναδώ, και αυτή τη φορά θα είναι σίγουρα δίωρο. Παρόλα αυτά, ήταν το καλύτερο δώρο που μου έκανα για γενέθλια!! ?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 11, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dimo88
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
485
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 *Μυρτώ*, anthotypos, τερ και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2022
Εγώ πρώτος έχω πει ότι είναι ευγενέστατη, δείχνει να έχει τρομερό επίπεδο και οι φωτογραφίες της δείχνουν κ μια γυναίκα καλοντυμένη κ περιποιημένη!
Για το σώμα δεν θα σχολιάσω γιατί φαίνεται πεντακάθαρα στις φωτό που ανεβάζει! Σε κάποιους αρέσει, σε κάποιους όχι…είναι body building πάντως κ όχι fitness!

Όμως…δεν είναι milf πια!
Mothers, είναι 30,35,40!
Η Μυρτω πλησιάζει τα 50 απ’οτι έχω καταλάβει και απλά να πω ότι προχθές συνάντησα μια κυρία 49 ετών, φίλη…την οποία γνωρίζω πολλά χρόνια και πολύ θα ήθελα να την γαμήσω (άσχετο). Ναι!
Της λέω «τι κάνεις» και μου λέει… «είμαι μια ευτυχισμένη γιαγιά»! 24 ετών η κόρη της και της έκανε εγγόνι!

Αρα θεωρώ ότι η Μυρτώ, ανεξάρτητα απ’το αν έχει παιδιά ή εγγόνια, δεν μπορεί να χαρακτηρίζεται MILF!
GILF ίσως…
Καπέλο

ΥΓ: Μυρτώ, χωρίς παρεξήγηση ε?! Ξέρεις ή τουλάχιστον ελπίζω να έχεις καταλάβει ότι σε συμπαθώ πολύ!!
review reaction 1 greekarmy
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1