Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δε θα είμαι τόσο σύντομος σε αυτή τη κριτική όπως στις προηγούμενες δύο. Ακολουθεί σεντόνι.

Χθες Τετάρτη βράδυ, ενώ έχω κανονίσει μια κοπέλα από άλλο γραφείο με καλούν κατά το μεσημέρι πως τους ενημέρωσε οτι δεν θα δουλέψει καθόλου για την ημερα κ άκυρο το ραντεβού. Κοιταω εναλλακτική λοιπόν στο glamour γιατί δε με έψηνε κάτι άλλο απ' το άλλο γραφείο.

Πέφτει λοιπόν το μάτι μου στη Κατερίνα, την οποία είχα ρωτήσει τη προηγούμενη βδομάδα αλλά ενώ ήταν διαθέσιμη επέλεξα μια άλλη κοπέλα (και την πάτησα).

Το glamour με ενημέρωσε ότι θα καθυστερήσει 1-1μιση ωρα, παρόλαυτα δεν ακύρωσα γιατί ήμουν ήδη στο μουντ για μια εσκορτ βραδιά.
Φτάνει μετά πολλά η ώρα της συνάντησης με τη Κατερίνα, έρχεται η κοπέλα, μπαίνει μέσα, λέω καλησπέρα αλλα δεν παίρνω απάντηση. Ωραία λέω αρχίσαμε.

Αρχίζω τη τσεκαρω, αβαφτη, φυσικά όλα, καζουαλ ντύσιμο όπως ζητήθηκε.
Πρόσωπο που το φοβόμουν, είναι σούπερ παιδιά. Πιο ωραίο απ' τις φωτό. Ειδικά τα μάτια δεν απεικονίζονται κ είναι πανέμορφα από κοντά.
Αφού τσεκαρει λοιπόν ενδελεχώς το σπίτι, εμένα, το πρόσωπο μου, το σώμα μου, πολύ πολύ ψαρωτικα όλα αυτά...καθόμαστε τελικά στο σαλόνι.
Την ρωτάω εκεί κάποια πράγματα κ εκεί το ψαρωτικο ύφακι αλλαζει κ γίνεται πείραγμα. Ότι κ αν έλεγα, στο τέλος με γλεντούσε κανονικά. Ένιωσα ότι είχα βγει μ ένα τούμπανο 25χρονο.
Δε με πείραζε το πολύ πείραγμα, ήταν χιούμορ αν κ κάποιες φορές το κούρασε.
Μετά από λίγα λεπτά, έρχεται πάνω μου,με παίρνει αγκαλιά κ με φιλάει χωρίς γλώσσα. Παίζουμε κάποια ελαφριά χαιδεματα κ μετά από λίγο τη ρωτάω πως θέλει να συνεχίσουμε. Μου ζητάει τα χρήματα εκεί. Της λέω, αφού ξεκίνησες με φιλιά κ όχι με χρήματα... Με τα χαράς να τα πάρεις αμέσως.
Μέτρα τα της λέω! Και κει, τα βάζει στη λάμπα να τσεκαρει μήπως είναι πλαστά κ γελουσε. Νταξει λέω είναι τρελοκομείο κ γελάω.
Πάει για μπάνιο, κ σκάει το 2μετρο πόδι με ωραία εσώρουχα μαύρα.
Πάμε στο δωμάτιο, πάλι πειράγματα, φιλάκια, αστεία.
Τη βάζω κάτω κ τη σπατουλαρω, (ανοικτού τύπου) αλλά 25αρας... Έκατσα αρκετή ώρα, κ αυτό γιατί έπρεπε να πληρώσει για όλο το γλέντι που έχω δεχτεί. Της υποσχέθηκα ότι θα τη κάνω να παρακαλέσει να τη...
Σε κάποια φάση έχει τρελαθεί, παίρνω θάρρος,βάζω κ ένα κ δύο δάκτυλα, κ άλλη ένταση, και γίνεται τούρμπο.
Σηκώνομαι, λαστιχακι κ μπαίνω με ιεραποστολικό. Αρχίζω κ τη φιλάω ενώ μπαίνω δυνατά κ βαθιά.. Ε και τότε επιτέλους λύνεται εντελώς!!! Μου σκάει κάτι γλωσσωφιλα με πάθος όπως δίνεις ερωτευμένος με τη κοπέλα σου. Και γίνεται γαμω τα σεξ.
Δυστυχώς τόσο καλό που δεν άντεξα ουτε 5 λεπτά!
Διάλειμμα, πάλι παιχνίδι, αστειακια. Ντουσακι εναλλάξ κ δεύτερος γύρος με πολύ ένταση τώρα! Ντογκι με δάκτυλα, τρίψιμο κωλοτρυπίδα, τη σταματαγα της έπιανα βυζιά, της δάγκωνα τα αυτιά, εγινα όσο πιο άγριος με έπαιρνε...
Μπορώ να πω με άφησε να τη κάνω ότι θέλω.
Δε μπόρεσα να τελειώσω ομως , γενικά πολύ δύσκολα μπορώ σε μια ώρα δύο φορές. Παρόλαυτα, προς τιμήν της έκατσε χωρίς να της ζητήσω κ μου έκανε πιπουλα όχι τη καλύτερη που μου έχουν κάνει αλλά μια πιπα μιας κοπέλας που θέλει πραγματικά να περάσεις καλά.
Επίσης, σημαντικό μετά τη τελευταία μου εμπειρία... ντύθηκε (κυριολεκτικά) στα 60 λεπτά.
Πέρασα υπέροχα, με έκανε κ ξέχασα μια δύσκολη βδομάδα κ μέρα που είχα.

Μια σύνοψη.

Χαρακτήρας: απίστευτο τυπακι, ωραία παρέα, ματαρες.

Εμφάνιση, σώμα Βικτόρια σικρετ, πρόσωπο όμορφο με ματαρες κ τσιμπουκοχειλα (είναι τίμιο 9αρι).

Σεξ: πολύ καλή, θα κάνει ότι ζητήσεις διαφορετικά αν είσαι αγχωμενος η το οτιδήποτε θεωρώ θα το πάρει πάνω της κ θα νιώσεις άνετα.

Η κοπέλα δεν ξέρω αν είναι γεννημένη εσκορτ, είναι πάντως γεννημένη να κάνει έναν άντρα να περάσει καλά.

Αν θα τη ξανά έπαιρνα? Ναι σίγουρα. Διότι είναι κ ωραία παρέα, ένιωσα λες κ ήταν ένα στανταρακι μου που τα λέμε για σεξ μία στο τόσο.

Κατερινάκι ευχαριστώ.

Ελπίζω να σας βοήθησα με τη κριτική... Till the next one!

Εμφάνιση (πρόσωπο) 8
Εμφάνιση (σώμα) 9
Γενική συμπεριφορά 9
Επικοινωνία 9
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 9
Σχέση αξίας/κόστους 9

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 11, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.129
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, andronikos3, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού