Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 477477
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έβλεπα και εγώ αυτό τον κώλο και απορούσα με τον εαυτό μου για το ατόπημα μου να μην έχω δοκιμάσει.
Η Αριάνα είναι μια κοπέλα φρέσκια ,όπως αρμόζει στην εποχή μας, με τα τατουάζ της, την ζωντάνια της και την ανεμελιά της.
Χαμογελαστή, πρόθυμη να σε ευχαριστήσει και φυσικά να σε ικανοποιήσει.
Από πρόσωπο δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, κακά τα ψέματα, και φυσικά από στήθος δεν έχει κάτι το αξιοπρόσεχτο αλλά για αυτό το ήξερα μιας και δεν το κρύβει στις φωτογραφίες, υπάρχει όμως ένα μεγάλο "αλλά", αυτός ο κώλος που είναι όλα τα λεφτά.
Θα τολμήσω να πω ότι θυμήθηκα τον κώλο της Ευας22.
Καλοσχηματισμένος, να κοιτάει τον Θεό, και ίσως ότι πιο τέλειο έχω δει και πάρει τα τελευταία χρόνια.
Παίρνει πρωτοβουλίες και δεν λέει "όχι" ή "μη"
Η πίπα της δεν είναι κάτι το special χωρίς να εννοώ ότι είναι κακή, κάθε άλλο απλά όταν πληρώνεις ένα σεβαστό ποσό θα ήθελες να είναι όλα ξεχωριστά.
Προσωπικά για εμένα μόνο η κωλάρα της ήταν ξεχωριστή, έχει ένα συνηθισμένο πρόσωπο, γλυκύτατο όμως και δυστυχώς ανύπαρκτο στήθος.
Θα κάμει τα πάντα για να ικανοποιήσει τον άντρα που έχει δίπλα της και είμαι σίγουρος ότι σε επόμενο ραντεβού θα ξεδίπλωνε και άλλες αρετές.
Αν θα την ξανασυναντούσα? Για αυτά τα χρήματα σίγουρα όχι μιας και δεν διαθέτει ένα ολοκληρωμένο πακέτο,για τον κώλο της όμως σίγουρα!
Ημερομηνία συνάντησης όπως πάντα ενδεικτική!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 eridon1877, TOMCRUISE, anthotypos και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2022
Συμφωνω απολυτα φιλε μου με οσα ειπες παραπανω...και ακομα πιο πολυ με τον κολο της Ευας22...νομιζω οτι δεν υπαρχει δευτερος...καλος και της Αριανας....αλλα παντα υπαρχει ενα αλλα...της ΕΥΑΣ ηταν απλα κορυφη...οι παλιοι ξερουν!
review reaction 1 hornyasfuck, alpula
07 Αυγούστου, 2022
Φίλτατε γράφεις στη κριτική ότι πήρε πρωτοβουλίες......πες επί παραδείγματι κάποια πρωτοβουλία που πήρε...έτσι για να διαφωτιστούμε.
review reaction 1 hornyasfuck
07 Αυγούστου, 2022
❤️❤️
A
ariana.magic
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, alpula
08 Αυγούστου, 2022
Ευα22. Που με γύρισες ρε φίλε. Με αυτήν και με την Πενη ή την Φαίη είχαμε κάνει επικά γαμησια στο Κρεολή, το 2011-2013. Ίσως το καλύτερο c/g που έχω πάρει ποτε. Δεν κωλωνε πουθενά, δεν έλεγε όχι σε τίποτα. Το μόνο μείον της το μικρό της στήθος, αλλά γαμιοταν λυσσασμένα.
TG
The Godfather
review reaction 1 greekarmy, hornyasfuck, goldman1974 και 2 άλλα μέλη
08 Αυγούστου, 2022
@bixterious όταν η εκάστοτε κοπέλα δεν στήνεται απλά και περιμένει, αλλά προσπαθεί να σε ευχαριστήσει, είτε με εναλλαγή στάσεων, είτε με κουνήματα, είτε με το να σταματήσει το σεξ και να ξεκινήσει στοματικό, είναι δείγματα πρωτοβουλιών και σε καμία περίπτωση κομοδίνου!
A
alpula
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, Michael Scott και 2 άλλα μέλη
08 Αυγούστου, 2022
Ρε παιδια απιστευτος κωλος πραγματικα!Αλλα με τοση συχνοτητα anal η αισθηση πως ειναι;;Ειναι οσο σφικτος πρεπει ή εχει χαλαρωσει πληρως;;
review reaction 1 hornyasfuck, funkyxxxxx
08 Αυγούστου, 2022
@arxidakos σε καλή κατάσταση!
A
alpula
08 Αυγούστου, 2022
Εύα 22, Φαίη και Πένη, αχ τι γαμισια ήταν αυτά, εκεί εποχές αρχών 1ου Μνημονίου, μέχρι και μέσα 2013 με την τελευταία.
Να είναι καλά οι καυλες, όπου και αν βρίσκονται.
review reaction 1 alpula
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8