Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Hρθε στην ωρα της και φανηκε αμηχανη . Καταλαβα ότι δεν ειναι εμπειρη,αλλα αυτο δεν ειναι παντα κακο. πηγε να πλυθει αλλα για 30 δευτερολεπτρα που απο ότι φανηκε και μετα … "οσα βλεπει η πεθερα".
τωρα στο δια ταυτα και συνοπτικα… εκεί που ημασταν έτοιμοι να αρχισουμε πεταγεται και φέρνει ενα κολοχαρτο . της λεω τι θα το κανεις αυτο? θα δεις μου λέει.( ακομα δεν εχω δει)
Γενικα προσπαθει οσο μπορει να αποκρουσει καθε ερεθισμο γιατι δυστυχως για αυτην ερεθιζεται :) . Τα χερια σφιχτα στα στηθη αλλα γιατι? . για να μην τα ακουμπησεις !!!! δεν το εχετε ξαναδει. πολυ πλακα. το υφος συνεχεια ενα σαν την φωτο #1 που μην το μπερδεψετε με λαγνο... ειναι κατι μεταξυ βλακειας και φοβου. μετα απο 30 λεπτα ηταν φουλ ερεθισμενη και ακομα αμυντικη αλλα .. τελειωσε δις.. αρκετα ομορφη αλλα εμενα με χαλαγε η μυτη της και το βλεμα φουλ οποτε ... αστο ,αγγλικα καλα αλλα επικοινωνια δεν ειναι το λοουερ και το προφισιενσι . ειναι κατι αλλο για αυτο 1 με το ζορι.
ειναι μια δυσκολη δουλεια και δεν την κανει οποια και οποια κατα την γνωμη μου.

Ειναι το πρωτο μου ποστ μετα απο πολυ καιρο και με νεο προφιλ γιατι το παλιο δεν δουλεύει πλεον.
Εμφάνιση (πρόσωπο) 7
Εμφάνιση (σώμα) 8
Γενική συμπεριφορά 3
Επικοινωνία 1
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 1
Σχέση αξίας/κόστους 1 (150??? )πλακα κανετε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτατος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
3.252
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, andronikos3 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2022
ρε κοπελιά αφού ερεθίζεσαι άστο να κυλήσει όμορφα...ερεθίσου,καύλωσε.χύσε μην είσαι σαν κακό χρόνο να χεις...αν δεν γουστάρεις μην κάνεις αυτή τη δουλειά...ρώτα και τη Σάσα για το πως νιώθει και ανταποκρίνεται να μαθαίνεις...
review reaction 1 hornyasfuck
06 Αυγούστου, 2022
Συνολικά είχα τη ίδια εμπειρία με σένα. Μπάνιο, συμπεριφορά, χαρτοπετσέτες...
Έκανα ότι μπορούσα να τη ξεμπλοκαρω αλλά μάταια. Δεν της αρέσει αυτό που κάνει ( οκ λογικό ) αλλά δεν κάνει καμία προσπάθεια. Με τις χαρτοπετσέτες, να σου λύσω το μυστήριο, μετά το στοματικό επειδή είχε βάλει πολύ σάλιο, σκούπισε το στόμα τής με αυτές. Πιθανόν τις θέλει κ στη περίπτωση που τελειώσεις κ λερωθεί. Όπως κ να χει ήταν για μένα (κ αυτό) ντεκαβλε.
review reaction 1 hornyasfuck
06 Αυγούστου, 2022
Μάγκες η κατάσταση είναι τραγική πλέον…
review reaction 1 hornyasfuck, andronikos3
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3