Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνειδητή επιλογή η Αλίσια καθώς ήθελα για αλλαγή μια μεγαλύτερη γυναίκαΧαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!.
Συνήθως προτιμάω μικρότερες ηλικιακά για να τους δώσω τη motherboard στο χέρι, αλλά αυτή τη φορά ήθελα χαλαρότερους ρυθμούς και εμπειρία.
Εμφανησιακά όλοι έγραψαν καλά λόγια, με κάλυψε όμως ο κ.Skellington ότι δεν θα συναντήσω κάτι άσχημο και όντως έτσι έγινε.
Έπαθα πλάκα με το χαμογελαστό μουτράκι της, το ομολογώ, που και που τρώω τέτοια σκαλώματα με μερικές γυναίκες και θα έβαζα παραπάνω βαθμολογία.
Κορμί οκ για την ηλικία (δεν ξέρω πόσο είναι), σφιχτό και αν είχε και λίγο μεγαλύτερο βυζί θα ήταν πιο αρμονικό.
Φαίνεται πολύ κοινωνικός χαρακτήρας και το γεγονός ότι δεν ξέρει αγγλικά της βγάζει μια μικρή νευρικότητα επειδή δεν μπορεί να επικοινωνήσει όπως θέλει.

Στα του sex πάλι καλά τα λέει ο κ.Skelligton, προτιμάει να ρουφάει παρά να τον έχει μέσα της. Είναι στενή η μπουμπού και δεν σηκώνει και πολλές στροφές.
Πάντως δεν μου είπε όχι σε τίποτα και δεν έχω παράπονο από το σέρβις αν και φάνηκε ότι η ψωλομετρία μου την δυσκόλευε.
Στο πνευστό να πω την αλήθεια πάντως δεν ξετρελάθηκα από την τεχνική της αλλά παίρνει 10 για την προσπαθεια.....και για την περιποίηση στα καλαμπαλίκια.

Το δωμάτιο για άλλη μια φορά με ένα κλιματιστικό Lada οπότε πάλι καπούτ ο Μαλλιάς σε μια λίμνη ιδρώτα και λιπαντικού....Ντροπή Τουλάχιστον καταφερα μια χυσούρα στο στοματάκι της πριν ξεραθώ....
Μου άρεσε πολύ ο τρόπος που με φιλούσε και ο τρόπος που τύλιγε το κορμί της πάνω μου. Με κάτι τέτοιες λεπτομέρειες τον κερδίζει μια γυναίκα τον πελάτη και ας μην είναι 10άρι εμφανησιακά. Αν είχε λίγο πιο slim σωματότυπο θα έλεγα για μεγάλο καραπουταναριό Φιλί που θα επιδίωκα επιπλέον συνευρέσεις μαζί της.:drooling-face:
Κρίμα που χάνει πόντους για την επικοινωνία σε σχέση με κάτι άλλες στραβομούτσουνες κάμπιες....

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.266
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, Elganador, Stef68 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2022
Αυτο με τα κλιματιστικα το καλοκαιρι στην Θεσνικη ειναι μαρτυριο….μισαωρα και λιγοτερα ραντεβου με διακοπες στο γαμησι για ντουζ, η πετσετοσκουπισμα, ξενερωμα εκτος και αν ειναι 25ρης κουνελος κανεις που «δουλευει» πιστονι για την πουτανα… Χαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1