Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 53 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 234068
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σήμερα συνάντησα κι εγώ τη Sasha στο ξενοδοχείο όπου διαμένει και δέχεται πελάτες, επί της οδού Πατησίων.

Η Sasha με υποδέχθηκε με πολύ σέξι εμφάνιση, μαύρα σέξι εσώρουχα και ζαρτιέρες. Ήταν διαχυτική και με πολύ καλή διάθεση. Με το που μπήκα πλακωθήκαμε στα γλωσσόφιλα που τόσο πολύ γουστάρω και δεν ξεκόλαγα. Φαίνετα ότι τα γουστάρει κι εκείνη.

Γρήγορο ντουζ και ξανά στο κορίτσι. Εδώ να σημειώσω ότι δεν ξετρελάθηκα από την εμφάνισή της, όχι πως ήταν άσκημη αλλά δεν ήταν το κορίτσι των φωτογραφιών του γραφείου, όχι πως ήταν άλλη αλλά απλώς οι φωτό έχουν επεξεργαστεί πολύ. Εν πάσει περιπτώσει το κορίτσι έχει λεπτό σώμα , επιδερμίδα πολύ καλή, στήθος όχι και τόσο καλό, μικρό και αρκετά πεσμένο για την ηλικία της.

Όμως εκεί που τα σπάει το κορίτσι είναι στη διάθεση που έχει να σε ικανοποιήσει , το πολύ καλό στοματικό που κάνει, τα πολύ καλά γλωσσόφιλα που δεν τα τσιγκουνεύεται, όπως ανέφερα πιο πάνω.

Στο σεξ δεν σου χαλάει χατίρι ότι θες όπως το πες.

Το ραντεβού μου ήταν 30’ στο χώρο της, το οποίο είναι μια καλή και οικονομική λύση κυρίως και εκείνους, όπως εγώ, που στην μία ώρα τελειώνουν μόνο μια φορά (εξυπακούεται ότι δεν παίρνω βοηθήματα). Από την άλλη όμως το ραντεβού εκτιμώ ότι το χαίρεσαι πιο πολύ σε ξενοδοχείο δικό σου ή γενικά σε δικό σου χώρο. Πάντως εγώ σήμερα πέρασα καλά.

Θα την ξαναδώ; Ίσως όταν ξαναέρθει, θα φύγει την άλλη βδομάδα όπως μου είπε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.218
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trexviking, TOMCRUISE, THV και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2022
Όχι Πατησίων φίλε... Πειραιώς είναι το ξενοδοχείο
review reaction 1 hornyasfuck, srek7
06 Αυγούστου, 2022
Ναι ναι έχεις δίκιο το ξενοδοχείο είναι επί της οδού Πειραιώς , εκ παραδρομής έγραψα Πατησίων.
review reaction 1 hornyasfuck
08 Αυγούστου, 2022
α) Ἐν πάσῌ περιπτώσει. β) ὄχι "[οἱ φωτό] ἔχουν ἐπεξεργαστῆ πολύ", ἀλλά "τίς ἔχουν ἐπεξεργαστῆ πολύ [οἱ φωτογράφοι]" ἤ "οἱ φωτογραφίες ἔχουν περάσει ἀπό πολλή ἐπεξεργασία"
review reaction 3 HoneyVoskos
08 Αυγούστου, 2022
Δεν γράφω διαγώνισμα φίλε για να με αξιολογήσουν στο συντακτικό και στην ορθογραφία του κειμένου. Σε παρακαλώ πολύ μην ξανακάνεις , σε μένα τουλάχιστον, διορθώσεις. Δεν θέλω υποδείξεις οκ;
review reaction 1 review reaction 6 andronikos3, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4