Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλο και φτηνο δεν βρισκεις και η Κατερινα ξερει την αξια της γιαυτο και τα 160 για μια ωρα.
Σωμα, το καλυτερο... Ιδανικα κιλα, μακρυα ποδια, ωραιος κωλος, ωραια βυζια αν και λιγο χαλαρωση διαπιστωσα στην συνεχεια. Προσωπο ομορφο, ειδικα ματια και δερμα καλο, καθαρο.
Εμενα μου προκαλεσε μια μικρη αμηχανια με την εμφανιση της οταν την πρωτοειδα αλλα την ξεπερασα γρηγορα με την κουβεντα που καναμε στην συνεχεια.
Ειναι ομιλητικη και η διαθεση της καλη. Σκεφτεται πριν μιλησει και ειναι ευγενικη.
Η ανεση που ενιωσα με διευκολυνε στο να ζητησω γρηγορα φιλακι και ανταποκριθηκε θετικα. Ξερει να φιλαει γλυκα και χρησιμοποιει και την γλωσσα.
Μετα περασα απο ολο της το σωμα γλυψιμο, απο λαιμο μεχρι και στις πατουσες. Ερεθιστηκε απο την προσπαθεια μου ειδικα στην κλειτοριδα.
Ηρθε η σειρα της για στοματικο, το κανει γυμνο αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο απλα καλο και χωρις να ακουμπησει καθολου τα αρχιδια.
Η πουτσα μου μαζι της δε ηθελε πολυ να σηκωθει, επαιξε ρολο η ομορφια της σε αυτο...
Καναμε ενα ιεραποστολικο στον πρωτο γυρο με πολλα φιλια, δεν ηθελα να αλλαξω σταση, μου αρεσε η στενη επαφη μαζι της.
Στο ενδιαμεσο εκανα το μπανακι μου και με υποδεχτηκε στο κρεβατι ξανα με λιγο μασαζ το οποιο μετατραπηκε σε πιπα και συντομα γαμησι ξανα.
Στο πισωκολλητο ειναι υπεροχη η θεα με τον κωλο της κοντα στο 10 σαν βαθμος. Αναστεναζει και συμμετεχει με καρφωματα, Θελει και την ενταση στο σεξ.
Οι πρωτοβουλιες της μου αρεσανε και το οτι ειδα οτι νιωθει ευχαριστηση.
Θα τα ξαναεδινα τα 160 εμεινα ευχαριστημενος μαζι της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, THV, TOMCRUISE και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού