Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
συνεννόηση με το γραφείο όλα οκ, την ζάλισα λίγο την Καίτη αλλά κατέληξα στην Blanca.
Στην ώρα της ήρθε , κουνάμενη- λεγάμενη , φορεματάκι κοντό , πέδιλο με τακούνι και το τσαντικό της. πρώτη εικόνα καλή , περιποιημένη μου ήταν, πρόσωπο κοντά σε αυτό που είδαμε πριν καλύψει το πρόσωπο της.πάω να την φιλήσω και γυρνάει μάγουλο, (δεν αναγράφετε στις υπηρεσίες της έτσι και αλλιώς) αλλά λέω ένα πεταχτό ίσως να πάρω.
Είπα να της προσφέρω κρασί αλλά ήθελε νερό και να περάσει για φρεσκάρισμα.
επέστρεψε με το εσώρουχο της, σουτιέν δεν φόραγε έτσι και αλλιώς, κορμάκι δεμένο , όχι χοντρό, κώλος τσίτα , βυζάκια μικρά λαχταριστά τα οποία να έγλυψα , τατουάζ ένα αλλά αχνό , πλαστικούρες δεν έχει η νεαρά μας.
Παραμέρισα βρακάκι και έγλυψα το τρυφερό μουνάκι της, δάκτυλα δεν θέλει λέει, θα καθίσει να το απολαύσει αλλά θα ζητήσει να σε οδηγήσει στην ικανοποίηση της.
αλλαγή με κείνην να περιποιείται το πουλί μου, χεράκι εκεί έβαλε λιγουλάκι , δεν πέρασε από μπαλάκια ούτε και είχαμε βαθιά μπασίματα., γενικά έγλυψε ικανοποιητικά.
βάλαμε λαστιχοσάμπρελο με έξτρα επικάλυψη φρουίτ ζελέ με άοσμο άρωμα και στήθηκε στα 4. Καλή αίσθηση έδινε το μουνάκι της , απέφευγε όμως την ολική μου κάθοδο στον πυθμένα της. Τσούκου - τσούκου πιάσαμε πάτο με την συνοδεία επιφωνημάτων. Πέταξα την παλάμη μου να της βουλώσω το στόμα αλλά το απέφυγε και συνέχισε να φωνάζει και να λέει fuck me harder. Αλλαγή στάσης με την blanca στα πλάγια , το ένα πόδι ψηλά στον ώμο μου , στάση δλδ ψαλιδωτά , εκεί δεν είχαμε αντίσταση καμία, μαλακιζόταν ταυτόχρονα , μούγκριζε και με κοίταγε σαν τον δαίμονα της Τασμανίας.
Τελείωσα μέσα στο μουνάκι της και περάσα για φρεσκάρισμα, Η νεαρά μας ζήτησε πεντάλεπτο διάλειμμα στο κρεβάτι και μετά πέρασε και κείνη.
Δεύτερο ημίχρονο δεν είχαμε , δεν ήθελα και αναλωθήκαμε σε κουβέντα με τα συνεννοήσιμα αγγλικά της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.146
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mancunian1986, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2022
τι ειδες;
τι λες ρε μεθυσμενε με τον τιτλο σου;
G
geroksouras
review reaction 3 james034, TOMCRUISE, gpd
02 Αυγούστου, 2022
το είδαμε και αυτό "το κορίτσι"
gpd
gpd
review reaction 2 review reaction 3 TOMCRUISE, geroksouras
02 Αυγούστου, 2022
και τι περιμενες να δεις αγορακι; Χαχαχα!
G
geroksouras
review reaction 3 james034, TOMCRUISE
02 Αυγούστου, 2022
εκτός όλων των άλλων είναι και αστειάτορας
gpd
gpd
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4